koupelnová škříňka - galerka

Moderátor: Living

Re: koupelnová škříňka - galerka

Odeslatod Dav v Stř 18. Kvě 2005 12:26:57

pošlete mi na email půdorys a vývody, kde je elektrika, voda a odpady. Zkusim s tim něco vymyslet. A nějaký požadavky co tam má být. Sprcháč, jak velký, vana, velikost apod. Email je [email]info@sanita.cz[/email]

zkusim se pozeptat po známých co by to stálo. Ale 10 tis se mi zdá moc. Občas se to dělá jako záloha a pokud u nich koupíte koupelnu, tak Vám to odečtou z ceny. A chtěla by jste i montáž? teda myslím zedníka, obkladače, atd?(firmu)

jestli jo, tak to připište do emailu. A nějaký kontakt
Dav

Odeslatod MI v Stř 18. Kvě 2005 13:06:19

Dav, pokusím se, ale nejdříve to musím všechno přesně změřit. Představu trochu máme, ale chtělo by to vidět trojrozměrně. Vývody vody se stejně budou muset předělat a kde jsou odpady netušíme ani ve snu. Montáž, no nevím, to by se vidělo, ale pravda je, že máme jen ty špatné zkušenosti s firmami a tak, když to jde, děláme co nejvíce věcí sami.
Moc děkuji za ochotu.
MI

Odeslatod Dav v Stř 18. Kvě 2005 13:58:42

vývody bývají většinou někde kolem vany. A s tim zedníkem, tak tam nabízím toho, kdo dělal koupelnu mě doma.

Jinak pokud budete posílat nějaký email, tak je třeba co nejvíc nastínit svoji představu.
Dav

Odeslatod Pliška v Stř 18. Kvě 2005 14:56:19

DAV mám prosbu. U ronalu není u vaniček cena, netušíš, na kolik přijde ta 90x90? díky! :)
Pliška

Odeslatod Dav v Stř 18. Kvě 2005 17:29:02

cena vaniček:

90x90 cm - čtverec 6 520,- Kč
90x90 cm - čtvrtkruh 6 020,- Kč

panel - pokud to nebude podezděný a obložený obkladem:

k čtverec - 1 000,- Kč
k čtvrtkruh - 870,- Kč

sifon:
490,- lesklý chrom
570,- matný chrom(satén)

ceny jsou pro vaničky v bílé barvě, s DPH

Stačí to takhle??? :-) V případě potřeby ji mužem dodat. Cena je i s dopravou po ČR ;)

ty dveře maj označení:

DRT 900 a stojí 7620,- Kč

odkaz na dveře: [url]http://www.sanita.cz/detail.php?info=11628[/url]

a tady jsou druhý [url]http://www.sanita.cz/detail.php?info=11632[/url]

jedny jsou v bílé barvě a druhý v Elox(matne chrom, jako hliník)
Dav

Odeslatod MarkiP v Stř 18. Kvě 2005 18:33:43

MI,
nevím, jestli ti to pomůže, my se sice z Pardubického kraje nedávno odstěhovali zpět do Středočeského - ale koupelny, kuchyň, podlahy a spoustu jiných věcí v baráku nám dělali firmy z Pardubic a okolí - jsou tam levnější a ještě ti většinou udělají cenu...
Můžu ti vřele doporučit Dorint (http://www.dorint.cz/ - najdete tam přesnou adresu Pardubické pobočky, je to cestou na Chrudim), např. vanička od Ronalu (čtvrtkruh 90cm) nás tam vyšla na 4tis., brali jsme u nich vše kromě obkladů (sprcháče, umyvadla, záchody, vířivku, baterie, obklady do kuchyně,...) dali nám na vše, myslím, že dokonce 20% dolů, ale brali jsme tam toho hodně, tak nám podle toho udělali cenu...;-)
Mají tam některý sprcháče od Ronalu vystavený, nám doporučili ten s vysazovacími dvířky - kvůli údržbě a čištění a jsme moc spokojený...
Obklady jsme brali v Cascadě (http://www.cascada.cz/) v Opatovicích nad Labem (když jedeš z Pardubic na Hradec Králové), ale jen kvůli návrhu, protože v Dorintu by nás určitě vyšly levněji. Za návrh chtěli nějak 250 nebo 500kč, už si fakt nevzpomínám a pak nám to odečetli při objednávce z ceny... V Dorintu dělají návrhy taky, už nevím přesně, ale myslím, že to někam posílají a trvá to delší dobu - my tehdy spěchali a v Cascadě to bylo snad za dva dny, nebo tak nějak.
MarkiP

Odeslatod Dav v Stř 18. Kvě 2005 23:14:45

myslim, že těch 20% je realnejch, ale musej ti dělat novou koupelnu něbo kompletní přestavbu. A k ceně bez DPH ti připočtou jenom 5%. Nějak se na to ještě vztahuje zákon o DPH, ale je to nějak omezený. Ale nevim přesně jak. Poptám se u stavební firmy, co pro nás dělá :-)

David
Dav

Odeslatod MI v Čtv 19. Kvě 2005 7:11:30

MarkiP: já na těch stránkách dorintu nemůžu nějak najít adresu Pardubické pobočky???
V obkladech máme jasno - moc se mi líbí česká Kora.
Přílohy
kora1.jpg
image/jpeg
kora1.jpg (914 Bytů) Zobrazeno 868 krát
kora2.jpg
image/jpeg
kora2.jpg (1.89 KB) Zobrazeno 866 krát
kora3.jpg
image/jpeg
kora3.jpg (1.47 KB) Zobrazeno 872 krát
MI

PředchozíDalší