TIP na netradiční dárek

Moderátor: Living

Re: TIP na netradiční dárek

Odeslatod FUMAR MATA v Pon 22. Čer 2009 21:54:02

Nepochopím a nedostávám, to máš pravdu. Nemám přátele, co tráví spoustu času nad blbostma.
FUMAR MATA

Odeslatod FUMAR MATA v Pon 22. Čer 2009 21:56:38

kvetinka272 napsal:Asi dostáváš dárky jen praktické a ne pro radost :2_angry:

Nedostávám jen praktické dárky, i když je pravda, že z nich mám velkou radost. Ale kdybych dostala něco, co je určeno rovnou do kontejneru, tak bych měla zlost. A bylo by mi líto zbůhdarma promrhaného času.
Máš to nějak špatně nastavené, jestli si myslíš, že aby dárek udělal radost musí to být nevkusná věc bez účelu.
FUMAR MATA

Odeslatod luc1979 v Úte 23. Čer 2009 5:20:12

Fumar Mata - vždyť to jde použít i jako přízdoba dárku.

No a k tomu co komu ano a co ne - to už je přece na odhadu toho, co dárek vybírá, jestli to ten druhý ocení. Většinou to ti lidi odhandnou. Když někdo zná třeba Tebe, tak ví, že bys to neocenila a nic takového Ti dávat nebude. Vždyť každý je jiný, ne?
luc1979

Re: TIP

Odeslatod FUMAR MATA v Úte 23. Čer 2009 13:10:23

To je prece jedno, jestli je to priloha k darku, nebo darek samotny, kdyz je to kram k vyhozeni. O hodnotu darku vubec nejde.
Jak poznas, ze z toho obdarovany nema radost - rekne ti to? Asi tezko, vezme si to, usmiva se a pak to hodi do kose a pomysli si, ze je darce streleny. To nemate v sobe soudnost dospeleho cloveka?
O tech penisech a vaginach z potravin ani nemluvim, to je vylozene nechutna zaezitost - to tedy jestli "odhadnes" u nejakeho starsiho cloveka, ze oceni salamovy pyj, tak to povazuju za hrubou urazku a myslim, ze toho obdarovaneho velice ponizis pred ostatnimi pri predavani darku. Dtto kdyz dostane starsi pan hracku krtecka - to mu jako rikate, ze uz je senilni?
Zachovavejte trochu dustojnosti, proboha! Kdyz ne sobe, tak aspon ostatnim lidem.
FUMAR MATA

Odeslatod kvetinka272 v Úte 23. Čer 2009 13:43:21

Už jsem se nechtěla připojovat do této diskuze, ale musím Tě Fumar politovat. Opravdu to nemáš v životě jednoduché, nedokážeš se povznést a radovat se ze zbytečností. Ještě že Tě nedokázali vyhodit z Livingu a můžeš se realizovat tady. O kolik lehčeji se žije těm, kteří nezávidí a dokáží se radovat i z maličkostí. Chudinko malá :evil:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod FUMAR MATA v Úte 23. Čer 2009 14:46:39

kvetinka272 napsal:Už jsem se nechtěla připojovat do této diskuze, ale musím Tě Fumar politovat. Opravdu to nemáš v životě jednoduché, nedokážeš se povznést a radovat se ze zbytečností. Ještě že Tě nedokázali vyhodit z Livingu a můžeš se realizovat tady. O kolik lehčeji se žije těm, kteří nezávidí a dokáží se radovat i z maličkostí. Chudinko malá :evil:

Naopak; ver, ze to mam mnohem jednodussi, nez si myslis, protoze kdyz mne nekdo zkritizuje, tak se zamyslim a nevztekam se a uz vubec se neuchyluju k urazkam, kdyz mi dojdou argumenty - to je smesne a ubohe. Proste - chovam se jako dospely clovek. Tvoje slova o "povzneseni se" jsou jen prazdnou frazi v tvych ustech, protoze jestli s tim ma nekdo problem, tak jsi to prave ty.
FUMAR MATA

Odeslatod luc1979 v Stř 24. Čer 2009 5:43:20

Jde o to odhadnout to předem a ne při předávání dárků. Ale podrobně vysvětlovat se mi to nechce, protože se to vždycky obrátit. Tímto končím.

Na netu jsme našla chlebové papuče - trochu jiný slaný dort.
Přílohy
boty 3.jpg
luc1979

Odeslatod kvetinka272 v Stř 24. Čer 2009 10:53:06

Další skvělý nápad! :palec_up: Při první příležitosti to vyzkouším... :2_hot: Díky Luc1979
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování