Sešity s náměty ubrouskové techniky

Moderátor: Living

Sešity s náměty ubrouskové techniky

Odeslatod Renata v Čtv 31. Říj 2002 9:42:19

se právě objevily v papírnictvích. Nestojí moc peněz a jsou v nich úžasné věci.
Vřele doporučuji.
Renata

Re: Sešity s náměty ubrouskové techniky

Odeslatod Veronika v Čtv 31. Říj 2002 9:45:19

môžeš mi to bližšie opísať?! neviem či je to tou jazykovou bariérou, ale nerozumiem, či sú tam návody alebo čo je v nich.
Dakujem :-)
Veronika

Odeslatod Renata v Čtv 31. Říj 2002 13:21:23

Jsou to malé obrázkové katalogy, kde jsou obrázky různých věcí ozdobených decoupage. Návod tam asi není, bohužel jsem to pouze zběžně prohlédla. Podrobně si to chci prohlédnout zítra, takže ti to můžu popsat příští týden.
Mám kousek od práce úplně úžasné papírnictví, kde prodávají všechno na tuto techniku a hlavně o tom hodně vědí, takže mohou i poradit. Díky jim používám na lepení Herkules a laky Decoupage pouze na fixaci, takže mne to vyjde o něco laciněji.
Renata

Odeslatod Veronika v Čtv 31. Říj 2002 14:28:41

Myslíš, že sa dá crakelee lak od Hobby line riediť vodou, lebo sa mi velmi ťažko rozotiera ( má hustotu medu), a keď ho dám viac, a schne napr. na bokoch krabice, tak steká a robí kvapky. Lak od Marabu bol dobrej konzistenice- redší.
Dakujem
Veronika

Odeslatod Zina v Čtv 31. Říj 2002 14:31:16

Zdravím všechny, kdo po nocích vymýšlí co hezkého vytvořit. Je možné jmenovat tu skvělou prodejnu, kde rádi poradí? Já znám podobnou na Pha 6, Jugoslávských partyzánů. Hledám na Praze 6 a okolí ještě nějakou, neví někdo?(ta doprava !) Přeju všem příjemný relax při ručních pracech.
Zina

Odeslatod Renata v Pát 01. Lis 2002 11:13:05

Vím, že doprava je teď příšerná. Tohle příjemné papírnictví je v Dělnické ulici, Praha 7-Holešovice, kousek od křižovatky s Komunardů, na rohu jsou zakázkové kuchyně, tak pár kroků za ně po Dělnické. Z Prahy 6 tram 1,8,25 zastávka Dělnická a kousek dojít. Prodávají i ubrousky v malém balení, nůžky, atd.
Ahoj
Renata
Renata

Odeslatod KATKA v Pát 01. Lis 2002 12:04:32

Ahoj Zino,taky jsem z Prahy 6, ale o žádné prodejně tam nevím.Kde je prosimtě přesně ta prodejna v Ul.Jugoslávských partyzánů??A jak se jmenuje?Maji tam výběr ubrousků?
Vím akorát o jedné prodejně v Praze 5 na Smíchově.
KATKA

Odeslatod KATKA v Pát 01. Lis 2002 12:07:57

Na prodejna na Smíchově je v ulici: LIDICKÁ
KATKA

Další

Zpět na Aranžování