Je tato lepící pistole vhodná?

Moderátor: Living

Je tato lepící pistole vhodná?

Odeslatod DunovaKatarina v Úte 17. Pro 2013 9:50:35

Ahoj holky a kutilové,
začala jsem pracovat z domova a tak mam více časů a chtěla bych začít dělat svícny a různé blbinky, kterýma bych pak chtěla obdarovat známé a rodinu.

Už mi jde poštou potřebný materiál, ale až dnes jsem si vzpomněla na lepící pistoli. Koukám po téhle, samozřejmě s potřebnou náplní, ale nevím, zda nekoukám úplně po něčem jiném. Myslíte, že tímhle něco přilepím? ¨

http://zbozi.arkov.cz/i/125300-bison-click-gun-montazni-pistole-montazni-pistole-bison.html?utm_source=sc&utm_medium=4um

Děkuji za rady a popř. jakou používáte vy ;)
DunovaKatarina

Re: Je tato lepící pistole vhodná?

Odeslatod Majakl v Úte 17. Pro 2013 15:04:15

Já teda nevím co chceš lepit, ale na lepení dekorací se používají tavné pistole, třeba http://lepici-pistole.heureka.cz/
Majakl

Odeslatod Sena v Úte 17. Pro 2013 20:00:29

Na občasné lepení stačí tavná pistole z hobbymarketu. I ta levná svoji práci odvede. Pozor při tom na prsty. Několikrát se mi stalo, že jsem lepenou věc přidržela prstem a popálila se.
nanysek.blogspot.cz
Sena

Odeslatod henrieta18* v Stř 18. Pro 2013 18:11:16

Sena napsal:Na občasné lepení stačí tavná pistole z hobbymarketu. I ta levná svoji práci odvede. Pozor při tom na prsty. Několikrát se mi stalo, že jsem lepenou věc přidržela prstem a popálila se.

Ja som si tak naposledy vyrobila pľuzgiere na dvoch prstoch ;)
Ja používam tavnú pištoľ kúpenú v Lidl-i. Slúži mi k maximálnej spokojnosti už štyri roky a to ju používam často...
Keď nejde o život, nejde o nič
henrieta18*

Zpět na Aranžování