podložky pod květináče

Moderátor: Living

Re: podložky pod květináče

Odeslatod Arteppp v Sob 19. Úno 2011 8:52:36

marta.nn napsal:Krásné, režná příze je bezva. Jen se zeptám kde ji např. kupujete, normálně v galanterii nebo v jinde. Já jsem využívala různé zbytky co mi zůstaly. Jen třeba ještě ukážu takové prostíráníčko, které jsem dělala z příze Stefany (len a myslím PAN, Vlnap). Nyní mám v plánu uháčkovat dcerám záclonky do oken, takové ty do půli oken a filetovou technikou. No uvidím. Přízi a nápad mám, teď jen ty síly a čas. Je fajn, že možnosti jsou opravdu bezmezné a stačí mnohdy foto, inspirace a pak k tomu vlastní nápad a krása je tu. Zdravím a jsem ráda za každé slovíčko a diskuzi. Brouzdám v celém aranžování docela ráda. Marta

teda to je taková krása :palec_up: :palec_up: :palec_up:
Jak mizerný by byl život, kdybychom se občas nepochválili
Arteppp

Odeslatod Arteppp v Sob 19. Úno 2011 8:53:30

Moje kamarádka má galanterii,,na tu režnou přízi se jí zeptám,,,,
Jak mizerný by byl život, kdybychom se občas nepochválili
Arteppp

Odeslatod Jandulik v Sob 19. Úno 2011 21:20:36

marta.nn napsal:Krásné, režná příze je bezva. Jen se zeptám kde ji např. kupujete, normálně v galanterii nebo v jinde. Já jsem využívala různé zbytky co mi zůstaly. Jen třeba ještě ukážu takové prostíráníčko, které jsem dělala z příze Stefany (len a myslím PAN, Vlnap). Nyní mám v plánu uháčkovat dcerám záclonky do oken, takové ty do půli oken a filetovou technikou. No uvidím. Přízi a nápad mám, teď jen ty síly a čas. Je fajn, že možnosti jsou opravdu bezmezné a stačí mnohdy foto, inspirace a pak k tomu vlastní nápad a krása je tu. Zdravím a jsem ráda za každé slovíčko a diskuzi. Brouzdám v celém aranžování docela ráda. Marta

S tou režnou nití vás asi zklamu...já jí mám usyslenou z práce...bylo to tam před lety v bedně jako už nepoužívaný materiál a já když jsem to viděla,tak jsem to tam samozřejmě nemohla nechat...pár jsem si jich vzala,ale bohužel jsem si je hned neodnesla domů a moje drzé kolegyně mi je sebraly a nastříhaly a přivazovaly s tím visačky k materiálu... :2_angry: :2_angry: Včera jsem si ještě přinesla takovou hodně slabou,tak vyzkouším....Ale asi by se dala sehnat spíš v takovým kutilským krámku...V Praze na Florenci takový je a mají tam hrozně moc věcí..A nebo v papírnictví takový slabý bavlněný provázek...Tak tvořte a vkládejte inspirace,já jsem na Living taky závislá... :smiley14: :smiley14:
Jandulik

Odeslatod Jandulik v Sob 19. Úno 2011 21:23:01

Marti tvoje prostíráníčka taky nádhera :palec_up: :palec_up: ...mám ráda filetové háčkování..taky něco málo háčkuju....
Naposledy upravil Jandulik dne Sob 19. Úno 2011 22:01:52, celkově upraveno 1
Jandulik

Odeslatod Jandulik v Sob 19. Úno 2011 21:57:24

http://kutil-florenc.cz/category/nite-lnene
Zkuste mrknout tady...to je ten můj oblíbený krámek... :smiley14:
Jandulik

Odeslatod marta.nn v Ned 20. Úno 2011 16:06:42

Díky za odkaz - adresu. Sice nejsem z Prahy, ale mám tam momentálně syna, takže snad se mi tam koukne. Ale již při prohlížení jejich stránek jsem si říkala, že tam mají hodně věcí, i takových maličkostí. No uvidíme. Díky i za milou pochvalu. Srdíčko vyskočí a zaplesá.. Kdybych neměla ruční práce a měla ruce levé, nevím nevím jak by to u nás bylo.. Měj se Jandulíku jen a jen fajnově ..
Omnia mea mecum porto - Všechno své nosím sebou
marta.nn

Odeslatod pavlinecka v Pát 28. Srp 2015 8:05:04

Myslíte si, že je tento květináč http://www.florea.cz/detail/pot-heart-love-10x10x5cm vhodný na kaktus?
pavlinecka

Odeslatod Sisska v Ned 30. Srp 2015 20:57:23

Na kaktus? :) Já si myslím, že je vhodný pro všechny typy květin, záleží jen teda na velikosti :)
Sisska

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování