Selsky dvorecek

Moderátor: Living

Re: Selsky dvorecek

Odeslatod mikori* v Čtv 20. Dub 2017 21:43:08

Zdravím na dvorku
sjížděli jsme v tv nahranou cyklistiku, tak nebyl čas na pc ;) u nás bylo polojasno, ale nepříjemný vítr, tak manža nevyrazil na kolo, jak měl původně v plánu, to se fakt blbě šlape :palec_down: navečer jsme sjeli na zahrádku, páč koupil v Hornbachu izolační desky na stěny kolem kamínek, tak jsme to tam hned hodili, aby to nestrašilo doma. Konečně kvetou všechny tulipány, ale žádné exoty to nejsou, ty klasické vysoké máme jen červené a žluté, to Bibi má panečku jinou sortu :palec_up:
- o zápisech ratolestí do 1. třídy mi ani nepište, přijde mi to taky, že moje děti šly do školy nedávno, to je děs, jak to letí :smile-66:
Věruš, mě pobavilo videjko od dcery z velikonoční návštěvy Moravy...s malým tříletým Ondráškem ( bráchanec Vašíka ) a jeho taťkou se vypravili do bazénu.. Venoušek usínal v autosedačce položené na chodníku a Ondra natěšený na koupání, s ním cloumal a říkal mu : " Stávej ! " Vašík otevřel očička a Ondra nadšeně : " Stává ! " V. zavřel oči a O. zklamaně: " Ne ! Pí ! Tak paldón! Stáávej!! Stááááááávej !!!!! a lomcoval sedačkou , až ho museli napomenout, páč Vašík začal natahovat :roll: :mrgreen: v bazénu se pak vyřádili, to je panečku jinačejší než doma ve vaně :2_hot: Vašík se během pár dnů " rozmluvil ", je to hrozně srandovní, jak se snaží opakovat. Teď když honí nějakou hračku po podlaze, tak to po svém komentuje, a když se mu nedaří, tak zvedne hlavičku a zařve, doslova jak lev - však taky podle znamení to je lvíček, no, jsme z něj vždycky mrtví :mrgreen: :mrgreen:
- jdu manžu před spaním podrbat na zádech a pak si číst, tak jen pár obrázků ze dneška, jak nám to kvete...
- těch bíle kvetoucích bochanů máme vícero, ale nevím co to je, a chudinka srdcovka si razí cestu mezi dlaždicemi pod teráskou, možná už jsem ji sem dávala, musím vygůglit, co s ní, dopřát jí lepší místo...
Obrázek Obrázek Obrázek

a pak tu mám něco, čemu jsem dala pracovní název Adéla, je to skoro 40cm vysoké, bude to mít nějaké květy, taky nemám tucha co to může být :smilie10: :smile-66:

Obrázek Obrázek
mikori*

Odeslatod Maryša v Pát 21. Dub 2017 19:59:58

Hlásím se do houfu, ale nemám ke komu, tak přeju krásný večer a užijte si víkendu Maryša :smile-45: :2_hot: :smiley15:
Maryša

Odeslatod Bibi53 v Sob 22. Dub 2017 12:23:24

Ahoj všem - hlásím se po delší pauze. Užila jsem si krásný týden s kamarádkou, i když počasí bylo víc, než hnusné... to jste si užily asi všechny na vlastní kůži. Dneska si dávám do pořádku domácnost, taky zajdu kouknout za babi. No a potom si vás v klidu dočtu a už se zařadím mezi "přispívající" :smiley25: .
Dneska je už trochu tepleji, zamračeno, ale vítr (i když taky nesrovnatelně slabší) fouká. Mám na terase dva sušáky prádla, tak to snad i uschne.
Mějte hezkou sobotu i celý víkend :smile-45: .
Bibi53

Odeslatod Beky v Ned 23. Dub 2017 7:42:19

Zdravím na dvorečku a přeji krásnou neděličku..aspoň u nás konečně svítí sluníčko,ale fouká studený vítr.
Včera jsem prala a prala nevím kde se to prádlo bere a stejně bych měla ještě pokračovat,ale je neděle tak nebudu otravovat rodinu s pračkou.Budu odpočívat.
Po týdnu jsem šla proběhnout byt po sousedce jestli je vše v pořádku, no kdyby náhodou ,pootevřela jsem okno ať se byt trochu provětrá,řeknu vám měla jsem fakt divný pocit při tom prázdným bytě.Zatím se nemůžou dohodnout co s bytem,nikdo o něj nemá zájem on je dost malinký 54m2 2+1 pokoje jsou průchozí a to se mladým nelíbí.Tak uvidíme nechám se překvapit.
Tak mějte pěknou neděličku..koukám z okna a valí se těžký mraky asi bude pěknéj slejvák ach jo..
Beky

Odeslatod Sena v Ned 23. Dub 2017 8:14:52

Také přeji hezkou neděli. U nás jako u Beky. Nic moc. V zahradě většina narašených kytek kaput, snad obrazí. Růže určitě ale plaménky, no to nevím, musely by obrazit ze země. Mám růže nakoupené k nasazení, kdy to bude možné je ve hvězdách, po včerejších slévácích je země jako žok. Tento způsob jara se mi pranic nelíbí. Pár fotek jsem dala na blog, vůbec se mi nechce psát, když vidím ty zdevastované rostlinky. A jarabáci jsou hladoví, krmíme jak v lednu.
Tak se mějte, jdu si najít něco na snídani. Asi rovnou kafe, jak se dívám kolik už je hodin.
nanysek.blogspot.cz
Sena

Odeslatod Bibi53 v Ned 23. Dub 2017 8:53:30

I já přeju hezkou neděli. Vrátil se k nám zase hnusný silný vítr, sluníčko se střídá s mraky, je chladno ... zas je to na pobyt doma. Včerejší tři pračky mi uschly, tak se budu ohřívat u :smile-64: .
Noc byla ledová, tak jsem zase trochu přikryla jahody - s úrodou to bude asi mizerné :palec_down: .
Letos je to s tím počasím fakt na palici, topit budeme snad až do prázdnin :2_angry: .
Tak se držte v teple!
Bibi53

Odeslatod Verilin v Ned 23. Dub 2017 10:58:43

Já se také přidávám s přáním krásné,leč safra studené neděle.Ráno byli jen 4 stupně a teď ve 12.00 hodin je 6 stupňů.Počasí nám dává pěkně zabrat.Mně to ale nevadí,já na zahradě nic nemám a to co mám bude muset nosit šálu..Včera jsme byli u mladých ve vedlejším měste.Jeli jsme vlakem v 11.00 hodin a od nich odcházeli tak,že pojedeme domů v půl šesté-snacha nás hodila na nádraží a to jsme zažili mírný šok,páč jsme museli hodinu a půl čekat na vlak,já jaksi zapomněla,že je sobota a vlaky jezdí jinak,než v týdnu.Ale mně to nevadilo,vnoučata a syna se snachou jsem viděla-takže jsem byla spokojená a všechno mi bylo fuk.Blízko nádraží je hotel,tak jsme šli na kávu a pak jsme tak půl hoďky čekali venku na vlak.Domů jsme s doplazili v půl osmé.. Mějte se krásně a pijte čaj buď s rumem nebo bez rumu...Ať vánm není zima...
Verilin

Odeslatod Sena v Ned 23. Dub 2017 17:48:42

U nás je dnes počasí jak na houpačce. Desetkrát svítilo slunko jak o život a desetkrát přišla sněhová vánice. Takový duben nepamatuju a že už pamatuju hodně. Den jsem prolenošila, ráno jsem dokonce z nudy chvilku i žehlila. No stachanovec ze mě nebude. :smiley14:
Přeju dobrou noc.
nanysek.blogspot.cz
Sena

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování