Selsky dvorecek

Moderátor: Living

Re: Selsky dvorecek

Odeslatod Bibi53 v Stř 11. Led 2017 14:34:07

Teeeda, Květinko, to je teda zpráva :o . A ty si s tím umíš nějak sama poradit? Nebo aspoň zastavit vodu? Takže taky asi potřebuješ odborníka na opravu, co?
A to co nejrychleji...

A já, že si poskočíme na kulaté... ty ses asi naskákala dost :palec_down: .
Bibi53

Odeslatod kvetinka272 v Stř 11. Led 2017 14:49:37

Bibi, už je vyřešeno. Hned jsem volala vodaře a upozornila je ať vezmou i čerpadlo. Takže kluci přijeli, vyčerpali, vyměnili ventil a vodoměr a odjeli. Za hodinku nato přijel miláček, vybral zbytek vody, vytáhl brambory do kotelny, posypal cestu popelem. Vyletěla mi tam hadice voda fofrem zamrzla ;) Takže už hotovo, zaplatila jsem zálohu 1000 Kč, na zbytek mi přijde faktura. Holt za blbost se platí, neměli jsme dostatečně zatepleno. Jen desky + polystyren.
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod Bibi53 v Stř 11. Led 2017 15:45:13

Tak super, že to šlo tak rychle uvést do pořádku :palec_up: . Takové mimořádné situace mě osobně vždycky dost vyvedou z rovnováhy. A čím jsem starší, tím víc :roll: . Čím to asi bude :mrgreen: ?
Jen holt v baráku se může přihodit cokoliv... teda ne, že by se v bytovkách nestávaly pohromy ;) .
Bibi53

Odeslatod pastelka-růžová v Stř 11. Led 2017 15:54:39

...jsem to psala minule že Květinka může rovnou do plavek :o , snad jsem tu pohromu nepřivolala :? , tak už to máte aspoň vychytaný.... :smiley14:
pastelka-růžová

Odeslatod pastelka-růžová v Čtv 12. Led 2017 7:57:28

Dneska jsem tady první HEČ :smilie6: . Do rána zase sněžilo, tak máme další bílou nadílku asi 15cm, na štěstí traktor s radlicí projel v 05hod. nejspíš dostal minule při té kalamitě sodu :o ptž nás tady nechal zapadlí dna dny. Čeká mě :smile-64: někdo to udělat musí....že jo?....marůdkům přeju ať je líp a kdo jde ven tak napařit kulíška až na nos :smile-52: já bych paní zimu nepodceňovala ;)
pastelka-růžová

Odeslatod Bibi53 v Čtv 12. Led 2017 9:13:15

Zdravím jako druhá :) , napadlo nám tu asi deset čísel sněhu :o . A obloha je taková divná, uvidíme, co ještě přijde... že by kalamita?
Bibi53

Odeslatod kvetinka272 v Čtv 12. Led 2017 12:13:39

Přeji krásný den :smile-03:
Já jsem od rána odmetala a odmetala. Ale už mám vzorně uklizeno jak ve dvoře, tak před domem :2_hot: Ale byla to rozcvička :smiley14:
Teď sedím u kafíčka a relaxuji :2_hot:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod Beky v Čtv 12. Led 2017 13:47:00

Krásný den...u nás taky napad sníh ,tak mi dcera pomáhala už v šest ráno uklízet...taky jsme měly rozcvičku a o půl jedenácté jsme byly hotové...uff...i když to není moje práce,ale tady na to každý kašle a já ty chodníky tak nemůžu nechat...teď krásně svítí sluníčko,je to prostě nádhera... dokud to nepomočí pejsci ;)
Jenom ať nesněží nebo se letos udřu :(
Jinak nic nového u nás není,jen že muž přišel o práci ,dostal tří měsíční plat a tak se těšil ,že bude doma,ale ouha nějak mu to nevyšlo :2_hot: :2_hot: přišla mu nabídka do další práce tak už týden maká :palec_up:
od vánoc byl doma a už jsem byla na mrtvici,nevím nevím jak to sním vydržím až budeme spolu v důchodku :)

Buďte v teple u kamen ;) a nemocní se brzy uzdravte...mějte pěkný den
Beky

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování