Selsky dvorecek

Moderátor: Living

Re: Selsky dvorecek

Odeslatod Verilin v Stř 19. Črc 2017 18:13:01

Maryša napsal:Zdravím na dvorečku, tak na Okouna mě to vůbec nechtělo vzít, žádné přihlášení nešlo, na Ms jsem přihlášená, mám od Naděnky, kde se mám kliknout, ale zase mě to napsalo, že to neexistuje, a já na modré střeše nikdy nabyla, tak jsem bezradná a ještě jedna změna, jsem tam přihlášená pod marrysa, nevzalo mě to moje jméno, že už existuje :2_angry:
Za ty dva dny jsme udělali na chaloupce spoustu práce, venkovní půlka kastlových oken je hotová, obroušená a 2x natřená usušená a zabudovaná, druhá půlka příští týden. Kadibudka odřená, očištěná a jednou natřená. A jsem kaput, protože oba dny bylo pěkně horko a dusno, ale jedna část zase ok :smiley14:
Tak děvčata, jdu zase vyzkoušet Modrou střechu, ať jsem zase kousek dál a mám to okouknuto, ještě nakouknu, kdo tu je Maryša :2_hot: :smiley15: :smile-45:
Já jsem dělala podle pravidel od Naděnky a supr,už jsem tam. To dáš také je to jednoduché. A proč jsi si nedala toto své jméno co používáš tady?? Já mám stejné jméno tu i tam :D :D
Verilin

Odeslatod Verilin v Stř 19. Črc 2017 18:19:24

Dana7 napsal:Jsem tu taky, na MS jsem registrovaná jako melisa7, ale moc tam nechodím a přihlásit mi to tam šlo, poslala jsem i zprávu, ale jestli je to dobře nevím.Tady dnes hic, vnuci předány, tak jdu dělat zas něco pro sebe.Mám tu ještě meruňky, musím to zpracovat.
Maryško, to si dáváte v tomhle vedru, ale je za vámi vidět kus práce a to člověka hřeje o to víc.Tak se zatím mějte a určitě nakouknu kdo se tu ještě objeví.Jinak hezký večer :smile-41: :smile-61:
Danuško tady je také hic,ani jsem nešla ven.Zatím je doma fajn,než se zahřeje panelák.Já jsem dělala rybíz alá brusinky a rybíz ve vlastní šťávě auž budu dělat jen rybíz alá brusinky,to je taková dobrota a zůstalo mi z něj hodně šťávy atak si to ředím vodou,no naprosto žůžo labůžo.. Meruňky nemáme,tady u nás by chudinky zmrzli. Škoda že to nejde si přeposlat přes net..výměnný obchod :D
Verilin

Odeslatod Verilin v Stř 19. Črc 2017 18:21:30

Bibi53 napsal:Ahojtě, nooo, tak na tom okounovi to bylo krátký .... a hustý :palec_down: . Docela pecka!
Mám teď docela fofr se zahradou a zavářením, večer padnu a nechce se mi k PC. No a na mobilu to jaksi nedokážu - ani se ozvat u Nadi. Ale ráda bych za vámi, tak se nějak (a někdy - snad brzo) Nadě ozvu.
U nás hic, teplý vítr, balada :2_angry: :smiley14: :smiley15: .
Budu sem chodit,dokud se odtud neodstěhuje poslední naše dušička a s prací opatrně..... :smiley14: :smiley14:
Verilin

Odeslatod mikori* v Stř 19. Črc 2017 20:04:49

Tak ještě vlítnu sem - Bibi, Květinko, Dano, Miluš, Felerko, kde jste - držíme vám místo :smile-45:
mikori*

Odeslatod Bibi53 v Stř 19. Črc 2017 20:31:24

Hezký večer, boooože, jak vy jste v tom teple pracovité :palec_up: :palec_up: . Já jsem jak lemra. Sice jsem po ránu plela a sbírala úrodu - zahrada se mi fakt letos odměnila za námahu :smiley14: . Zamrazila jsem ostružiny, zas mám umyvadlo beraních rohů, ošatku okurek a k tomu jsem vytrhala 3/4 velkého kbelíku červené řepy. Tu jedinou jsem začala zpracovávat - zatím je jen uvařená, zavařím zítra. V podvečer jsem zajela k babi, abych povysávala a pokecala. Teď jsem skončila se zaléváním a mám všeho tak akorát dost 8-) . Obávám se, že se mi blíží alergie, pořád se mi chce spát :cry: . A to ve "svém období" mívám.
No, píšu zase jen z mobilu, k PC se mi opět nechce.
Holky moje :smile-45: , já nevím, kdy se za vámi konečně přesunu :smile-66: .
Aspoň, že sem občas nakouknete - díky za to.
Dobrou noc, jdu se hodit do sprchy.
Bibi53

Odeslatod Verilin v Stř 19. Črc 2017 21:50:39

Bibi Ty jsi neskutečně pracovitá-budeš mít v zimě odměnu. :2_hot: :2_hot: Já jen udělala pár skleniček rybízu.Okurka nám zašla a rajčata letos také nic moc a to jsem chtěla dělat kečup. Tak za pár dnů vytáhnu cibuli a tím práce co se týká potravin skončí.Chtěla jsem si ještě obrat zbytek rybízu,ale jak to vidím,tak přijde déšť a zas nic neoberu.Tak se ptáčkové letos dobře napapají -jo ale jablka by mohli vyjít-pokud nebude hnus slejvák.Tak se necháme překvapit.Mám ještě strom -blumy-vloni bezva úroda,letos se nám na strom usadili mšice-Tento rok je divný,co se týká zahrady :( Tak dobrou noc a mějte se fanfárově :2_hot: :2_hot: :2_hot: :2_hot:
Verilin

Odeslatod Verilin v Čtv 20. Črc 2017 8:14:10

Krásný den přeji,kdo tu ještě zůstal???? Je po bouřce a svítí sluníčko.Tak se mějte ,jak vám síly stačí-což je pěkně :D
Verilin

Odeslatod Sena v Čtv 20. Črc 2017 9:28:04

Bibi jsi asi poslední, teda kromě Milušky. Tak sedni k PC, přihlas se na Modrou střechu do Beruškova. Už na tebe čekáme.
nanysek.blogspot.cz
Sena

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování