Selsky dvorecek

Moderátor: Living

Re: Selsky dvorecek

Odeslatod pastelka-růžová v Pát 11. Bře 2016 19:22:32

Nadi já ti to věřím že jsi vytočená, věřím i tomu že u vás nezvonili.....to víš je to v lidech, ale nenech se otrávit a příště bych volala vedoucí zase, prostě bych si to nenechala líbit. U nás pošťačky zvoní a troubí (autem) asi minutu v kuse, což je zase takový humbuk, že mě to vadí. U sousedů se báli jít k plotu a zazvonit protože na plotě je opřený OBR pesan a ten řve jak blázen, lítá do stran až se plot třese, nahání hroznou hrůzu, tak se bojí přiblížit se ke zvonku a sousedka (mladá 25r.)je seřvala že když se bojí zazvonit ať TROUBÍ.....
pastelka-růžová

Odeslatod aprill1 v Sob 12. Bře 2016 5:55:58

Krásné ráno, vstávat a cvičit, s chutí do toho a půl je hotovo :2_hot: .
Venku je hustá mlha, prší , ani psa by nevyhnal.
Beky, když jsem četla o Sobotkovi a vajíčkách, první co mě napadlo - už budou velikonoce :smiley14: , jakože chceš dotyčnému dát zavyšupání :smiley14: .
Pastelko, to co o té LDN píšeš, to je hrozné, nemůžete tatínka si vzít domů nebo mu najít nějaké lepší zařízení?
Seno, Česká pošta je hroznáááááááááááááááá :2_angry: , i když já zase s nimi tak šílené zážitky nemám. To bude asi tím, že si nic neobjednávám, na poštu chodím zřídka (téměř nikdy). Zkrátka jejich služeb nevyužívám.
Dneska se chystám na mazanec a chci ho zadělávat s omládkem ze sladěnky, tak čekám až mi otevřou ve zdravé výživě, ať si můžu sladěnku koupit. Budu s tím zadělávat poprvé, tak jsem napnutá jako kšandy, jak se mi povede.
aprill1

Odeslatod pastelka-růžová v Sob 12. Bře 2016 10:23:50

příjemnou sobotu přeju, už jsem byla ve městě pro RENIIE na pálení žáhy to zase byla noc, mít pistoli tak neváhám a střelím, šílená bolest, prý pomáhá i lžíce hořtice nebo šťáva z brambor, tak dnes budu raději na dietě. Venku hnus, chumelí, do toho prší, ale vylezly mě už 4 krokusy...
April ať se dílo podaří, s tátou to bohužel jinak nejde. Všechny domovy pro důchodce s péčí jsou obsazený, máme tři žádosti, táta byl celý život despota a tyran, mlátil nás jak žito, nic jsme si nesměly, klečely jsme na pastelkách, s nataženýma rukama před sebou a na nich jako zátěž knížky, komu upadly tak dostal, většinou jsem to byla já, nikdy se nám nikdo z rodičů nevěnoval, jenom řev a tresty, odešel od nás za mladší když nám bylo 15roků, ale on stejně nebyl nikdy doma,máma byla bez peněz a my trpěly s bráchou hlady, oba dva jsme byly podvyživený děti a dneska bych ho měla mít doma a věnovat mu 24hod. péči?(umíte si to vůbec některá představit, to není život, to je očistec, žádný spaní v noci ale na každý heknutí vstát, být stále po ruce, nechávat si ještě za to nadávat, no tak to by mě zabilo a za dva měsíce jsem pod drnem)....když jsem mu navrhla aby šel k nám tak to odmítl, řval že žádný moje kuřecí maso žrát nebude, že se koupat taky nebude....tam musí poslouchat, nikdo se sním nebaví jestli půjde do sprchy nebo ne, prostě ho hodí na vozík a jede do sprchy, když mu jídlo nechutná, tak ho jíst nemusí....ale ono je ho tam tak málo že si nejspíš někdo zjistil že vozíme rohlíky aby si je mohl namáčet do té kejdy co dostanou a kradou mu je, on se bránit nemůže, sám se ani neposadí...no a pak mě nemá být špatně od žaludku....je to jedno s druhým...tak že zítra jedu zase noooo...
pastelka-růžová

Odeslatod lízinka v Sob 12. Bře 2016 11:17:37

hezkou sobotu, u nás prší, je tma, a místy i sněhová vločka prolítne.. Pastelko, máš můj hluboký obdiv - ne každý by se dokázal srovnat s tím, co jsi zažila jako dítko. Hlavně že teď si žiješ svůj život tak, jak chceš.. že jsi dokázala pořešit to, co tě potkalo. Samozřejmě každý má nějaké to trápení. viz. tvoji mladí.. Ale to je všude. Jen někde modré a někde bleděmodré. A taky jsi moc hodná, že po tom všem se ještě staráš, jak to v té LDNce je a jezdíš. O nějaké domácí péči nemůže být řeč. Nikdy bych nikomu nevnucovala myšlenku, že by tohle měl absolvovat.. Já v té situaci s maminkou byla, ale není to všude v rodinách stejně a jeden člověk se nerozčtvrtí a pak je to i taková sofiina volba - můžu se plně obětovat s vědomím, že to nezvládnu a skončí to tragicky pro obě strany. jojo , něco o tom vím. :confused: Tak o sebe pečuj, ať jsi zdravější, se zažíváním není co žertovat. Jsem přes tohle zkušený pacient, až moc. Nic neodkládej, ať není pozdě. Nechci Tě strašit... :kissing:
lízinka

Odeslatod Sena v Sob 12. Bře 2016 11:21:08

Jen vás jdu pozdravit, naordinovala jsem si týden bez internetu, jen kouknu na poštu, pozdravím a jdu. Se mi zdá, že se ze mě stává závislák a to nemůžu dovolit. Tak pa a moc nevyvádějte, opatrujte se.
K těm domovům. Děda s babi měli zažádáno přes deset let. Děda se toho nedožil. Babi jsme stěhovali loni na podzim.
nanysek.blogspot.cz
Sena

Odeslatod pastelka-růžová v Sob 12. Bře 2016 11:50:31

lízinko je to tak jak píšeš, no a zažívání jsem měla stále ok, nevím co se stalo, tak snad budu za pár dní moudřejší, né že by se mě na ta vyšetření teda chtělo, ale už mě bolest dohání to neodkládat.
Nadi tak se už teď těším až přijdeš....
pastelka-růžová

Odeslatod kvetinka272 v Sob 12. Bře 2016 14:46:00

Přeji krásnou sobotěnku :smile-03:
U nás sice neprší, ale je tmavo, zima, fučí :palec_down: Hnus fialovej :palec_down:
Ráno jsme byli v Horákově zahradnictví v Bystřici a za pár blbůstek tisícovka v háji :palec_down: Nesmím do zahradnictví :(
Jinak u nás v pokojíčku lazaret. Přijel starší synáček a umírá. Má rýmečku :smiley14: Jen se modlím abychom to od něho nechytili, to bych ho pak uškrtila :(
Pastelko, nikdy bych se nestarala sama doma o starého člověka. I kdybych ho měla sebevíc ráda. Je to děs, zničí to všechny lidičky kolem. Sama ho neuhlídáš :palec_down:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod pastelka-růžová v Sob 12. Bře 2016 15:48:05

Květinko, máš pravdu je to tak jak píšeš. To máš doma pěkně "veselo" :o , já jsem byla dopoledne jako zmlácená, ale mňuchla jsem si po "o" a je to lepší, koukám že jsme tady trošku osiřely, kdepak jsou ostatní selčičky? Byla jsem si na větvičky zlatého deště, ty jehnědy jsem vyhodila, už to nechci, je z toho děsný binec, venku buď prší, nebo padá sníh, udělala jsem pidi výzdobu na velikonoce, přemýšlím že upeču nějaké cukroví, ale nikdo k nám dlouhé roky nechodí, malý kluci už vyrostli a mají jiné objekty ;) ...tak to bude nejspíš jenom mazanec a jestli najdu formu tak bude i beránek...
pastelka-růžová

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování