Selsky dvorecek

Moderátor: Living

Re: Selsky dvorecek

Odeslatod Hanka.Z v Stř 08. Zář 2010 9:16:05

Arteppp napsal:
Hanka.Z napsal:ahooooooooooj na novém, i když u arteppp taky nebylo špatně,žejo?
a holky dneska je den, před chvílí mi volali, že nám přivezou konečně tu postel,minulý týden slíbil do středy,tak sem si říkala, dám mu čas do oběda a pak udělám cirkus a ono se to obejde i bez něj
hurááá,konečně mě snad nebudou tolik bolet záda :2_hot: :2_hot:

no a já sem jak negramot bo jak sem se na to slovo soustředila tak jsem opět písla 2krát myčla.... :shock: a mělo být myčka

arteppp to máš fuk, alespoň se máme čemu zasmát, i to mi holky moc chybělo :kissing:
Dej každému dni příležitost,aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života.
Hanka.Z

Odeslatod hanach v Stř 08. Zář 2010 9:16:33

Hani závidím postel,protože mě ty záda taky pořád bolej a taky to svádím na postel.
Jinak vám musím napsat,že já včera napsala do redakce Livingu dotaz a poslali mi omluvnou sms,jakože se snaží vše opravit atd.
hanach

Odeslatod hanach v Stř 08. Zář 2010 9:19:26

Hanka.Z napsal:
Arteppp napsal:
Hanka.Z napsal:ahooooooooooj na novém, i když u arteppp taky nebylo špatně,žejo?
a holky dneska je den, před chvílí mi volali, že nám přivezou konečně tu postel,minulý týden slíbil do středy,tak sem si říkala, dám mu čas do oběda a pak udělám cirkus a ono se to obejde i bez něj
hurááá,konečně mě snad nebudou tolik bolet záda :2_hot: :2_hot:

no a já sem jak negramot bo jak sem se na to slovo soustředila tak jsem opět písla 2krát myčla.... :shock: a mělo být myčka

arteppp to máš fuk, alespoň se máme čemu zasmát, i to mi holky moc chybělo :kissing:

Jana tak spěchala ke kadeřnici,že si toho ani nevšimla,tak to nebudem rozmazávat :smiley12: :smiley12: tvrdila,že ti to myčka odpustila,tak co. :mrgreen: :mrgreen:
hanach

Odeslatod Hanka.Z v Stř 08. Zář 2010 9:20:54

hanach napsal:Hani závidím postel,protože mě ty záda taky pořád bolej a taky to svádím na postel.
Jinak vám musím napsat,že já včera napsala do redakce Livingu dotaz a poslali mi omluvnou sms,jakože se snaží vše opravit atd.

myslím že jí kupujem na minutu 12,v noci čekám, kdy mi péro(z postele) vyrazí oko :lol:
Hanka.Z

Odeslatod Zdina v Stř 08. Zář 2010 9:30:49

SLUNECNICE-S1 napsal:Hurá,tak začínáme od začátku. :2_hot: :2_hot: :2_hot: Já jsem říkala,že je to dobrý nápad založit nový dvoreček.Zdina je opravdu pohotová a tak to má být. :2_hot: :2_hot: :2_hot: Tak ať se nám tady líbí jako na předešlém dvorečku. :smiley15:

Slunecnice, ty dobre vis, ze s Martaskem to jinak nejde, u nej musim byt pohotova. Takze to mam uz nacviceno
Zdina

Odeslatod SLUNECNICE-S1 v Stř 08. Zář 2010 9:34:41

Zdina napsal:
SLUNECNICE-S1 napsal:Hurá,tak začínáme od začátku. :2_hot: :2_hot: :2_hot: Já jsem říkala,že je to dobrý nápad založit nový dvoreček.Zdina je opravdu pohotová a tak to má být. :2_hot: :2_hot: :2_hot: Tak ať se nám tady líbí jako na předešlém dvorečku. :smiley15:

Slunecnice, ty dobre vis, ze s Martaskem to jinak nejde, u nej musim byt pohotova. Takze to mam uz nacviceno

Svatosvatá pravda :smiley14: :smiley12: :2_hot:
Šťastný je ten, kdo se při západu slunce těší z vycházejících hvězd.
SLUNECNICE-S1

Odeslatod Arteppp v Stř 08. Zář 2010 9:49:22

patchworkový polštářek...
Přílohy
patchworkový polštářek 001.JPG
....
Jak mizerný by byl život, kdybychom se občas nepochválili
Arteppp

Odeslatod Hanka.Z v Stř 08. Zář 2010 10:10:28

arteppp krásné,moc
koukejte co sem objevila v jiné diskusi
http://www.kuchyne.cz/kuchyne-pred-a-po ... ytkem.aspx
Hanka.Z

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování