Selsky dvorecek

Moderátor: Living

Re: Selsky dvorecek

Odeslatod Bibi53 v Pon 24. Dub 2017 6:19:05

Dobré pondělkové ráno přeju! Dnes to u nás po ránu vypadá docela dobře - není zamračeno a zatím ani NEFOUKÁ :palec_up: . To je dost mimořádná situace! Že bych vyrazila do města? Potřebuji odnést synovi rifle do opravy a koupit pytel nějaké vhodné výplně. Včera jsem trochu šila. Nejdřív polštářky na venkovní "houpačku" a potom jsem si podle netu nastříhala na "kojící" polštář - takový ten "rohlík". Tak kdybych koupila něco na vycpání, mohla bych to dnes dokončit.
Co kdyby se náhodou zlepšilo počasí a dalo se už v dalších dnech být a pracovat venku .... zatím si kytičky do truhlíků držím v bezpečí v garáži ;) .
Tak mějte hezký den!
Bibi53

Odeslatod Sena v Pon 24. Dub 2017 7:48:46

Ahoj na dvorečku. Sluší se, byť se zpožděním, popřát Henrietě vše nej k narozeninám. Tak jestli děvče alespoň nakukuješ, hodně zdraví, lásky a štěstí. No a samo že i zlatou rybku do kapsičky.
Tak u nás nesměle vykukuje sluníčko. Jsem zvědavá, jestli to vykulí alespoň na těch slibovaných dvanáct stupňů. Potřebuju nutně už začít na zahradě. Ještě mám na konec měsíce objednané nějaké kyti, teď si gratuluju, že jsem jim do objednávky napsala, že chci zaslat až koncem dubna.
Bibi už chystá miminku a mamině pohodlí, se těšíš, že jo.
Mějte hezký den.
nanysek.blogspot.cz
Sena

Odeslatod Bibi53 v Pon 24. Dub 2017 8:05:15

Jeee, Nadi, díky za připomenutí! Taky se pripojuji s gratulací pro Heniku - přeju hlavně pevné zdraví, štěstí a pohodu v rodině. Doufám, že aspoň jedním očkem nakoukne, holka zlatá!
Jojo, moc se těším. Dcera se už začíná zakulacovat, má se celkem dobře :palec_up: . A odkdy chodím na pinterest, mám tolik inspirací, že až... tam jsou takové krásné vychytávky - teda i na můj vkus někdy kýče, ale kochám se, kochám :smiley25: . Jen zjišťuji, že ceny látek teda moc kutilství nepřejí. Například ložní prádlo do postýlky jsem v lidlu koupila za cenu latky.
Bibi53

Odeslatod Bibi53 v Pon 24. Dub 2017 11:29:43

Koukám, že tu někomu asi dost lezeme na nervy, a tak se "snaží" nabourat nám linii :roll: :smiley14: . No, už to tu párkrát bylo, tak to snad nějak přebijeme.
Byla jsem se projet do města na kole, počasí celkem ujde. Je chladno, ale sluní :palec_up: .
Rifle budou opravné ve čtvrtek, duté vlákno jsem koupila, můžu dokončit dílo :smiley14: . Jsem zvědavá na výsledek. Jo a taky jsem ve městě objevila nový dětský sekáč, měli tam hezké věcičky, něco i origi nové - zatím odolávám :smiley25: .
Bibi53

Odeslatod mikori* v Pon 24. Dub 2017 14:37:05

Zdravím na dvorku
u nás slunečném a větrném.. taky se připojuju ke gratulantům
- Heni, všechno nej, nej, moře lásky a pohody a hlavně pevné zdraví :smile-45:
- my včera hákovali na zahradě, manža pořezal všechno dřevo, co bylo v pařníku, míst něj tam budou postavené pytle s rajčaty - to jsme odkoukali od známého, ten je s tím moc spokojený a my tak ušetříme místo na záhonech. Manža dnes po obědě povídá - jeď si tam číst, ale nechtělo se mi, rejdí tam sousedka se sekačkou, to není ta pravá zvuková kulisa ;) Četla jsem, že ještě přikrmujete ptáčky, u nás mají taky nasypáno, ale pohrdají, už mají asi dost hmyzáků, tak ho uklidíme. Ale lítají nám kolem oken straky s větvičkami , staví si kousek od nás hnízdo - no, podle velikosti jejich obydlí to tipuju tak na 3+1 :mrgreen:
Bibi - dceři se ten kojící polštář vůbec neosvědčil, to samé koupací židlička a jiné vymoženosti, které jí kamarádky půjčily - řekla bych, že to jsou samé taháky peněz z kapes maminek a prarodičů :palec_down: To samé oblečení, hromadu i pěkných nových věcí co taky dostala od kamarádek vůbec neužila, už to poslala taky dál. Ale se značkou Lupilu z Lidlu je moc spokojená, mají dobré věci :palec_up: My budeme za chvíli řešit botičky, Vašík kam doleze, tam má tendenci se hned něčeho chytit a staví se na nohy, pořád mu musíme dejchat na záda, lumpíkovi :mrgreen:
- tak, kafíko jsem dopila, hlášení podala a jdu vyžehlit prádlo, krásně to proschlo, to mám nejradši, zbavit se toho hned začerstva - pak to zalomím u knížky. Teda řeknu vám, z té bezmála tisíci stranové bichle pěkně bolí ruce - ta mi spadnout v posteli na hlavu, tak je asi po mně :roll:
Obrázek
- stračí 3+1 - kousek od Hradčanské je strom snad se 7 hnízdy - to je úplné sídliště :smilie10:
mikori*

Odeslatod Bibi53 v Pon 24. Dub 2017 14:55:39

Nooo, Mikori, tak na tu bichli dávej bacha :smiley14: . A na straky taky, mám s nimi zlé zkušenosti, dokážou vyzobat nejen plody, ale i srdíčka jahod a pod. :palec_down: Tuším předloni mi zničily celou zahradu. Od té doby mám na ně alergii, slyším jejich škrekot na kilometr...
A s tím polštářem je to asi individuální - dceřiny kamarádky si to chválily. A ten rohlík se dá využít i jako zábrana nebo na polohování miminka. Ale jestli to bylo využito, budu moct zhodnotit až tak za rok :smiley25: . Kupovala jsem jen tu výplň, látku mám z domácích zdrojů ;) .
A lidové věci jsou fakt kvalitní, už něco málo mám nakoupeno.
Tak Vašíkovi už hledáte botičky, to to letí ... :smile-43:
Bibi53

Odeslatod Bibi53 v Pon 24. Dub 2017 14:57:12

Oprava, lídlové věci :smiley14:
Bibi53

Odeslatod mikori* v Pon 24. Dub 2017 15:29:42

Mám hotovo, ani to nebolelo :palec_up:
Bibi - straky máme tady u baráku, na zahrádce máme kosáky a sýkorky a když jó zakloním hlavu, tak vidím na nebi kroužit dravce...
- a máš pravdu, utíká to, Vašík roste jak z vody, pokroky dělá den ze dne, má 7 zubů a dlouhý bude po tátovi, každý se diví, jak je veliký - a dcera má 180 cm :roll:
mikori*

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování