Selsky dvorecek

Moderátor: Living

Re: Selsky dvorecek

Odeslatod Miluscha v Čtv 13. Dub 2017 13:09:04

Zdravím,....jo, já taky! Jestli je rozumná a nic jí tam nedrží bejt, tak kde byla, tak uteče! Bohužel to tak dopadá, že jestli chceme vést normální život jako doposud, uhneme, a odstěhujeme se jinam. My taky čekáme jen na to, až chlap skončí v práci, on už se těší taky, taky tvrdí, že už toho má plný zuby se furt rozhlížet a dávat pozor, kdo vedle tebe stojí! :( Někdo si myslí, že je to přehnaný, ale tohle je realita! Nikdy jsem se nerozhlížela, když jsem jezdila U-bahnem nebo S-bahnem, dneska, když se rozhlídnu, tak konstatuju, že mám kolem sebe víc lidí, na kterejch je vidět, že sem nepatří! :shock:
Miluscha

Odeslatod starkairena v Pát 14. Dub 2017 9:20:30

Prajem všetkým pohodovú Veľkú noc, nech vás dobre polejú aby ste nevyschli, vyšibú aby ste boli vrtké ...
šikovné gazdinky určite majú maľované /čokoládové/ vajíčka nachystané, bývanie načančané ...
u nás sa dnes pečú hlavky /plnka/, zajtra zajac a syrek a hotovo
starkairena

Odeslatod Bibi53 v Pát 14. Dub 2017 9:34:58

Připojuji se k Irence, přeju hezké prožití svátků jara. Užívejte si je každá podle svých zvyků. Po svátcích si zase tady "popovídáme", jaké to bylo ;) . :smile-45:
Bibi53

Odeslatod Verilin v Pát 14. Dub 2017 14:06:28

Přeji Všem krásné prožití velikonočních svátků.
Verilin

Odeslatod Verilin v Sob 15. Dub 2017 7:56:52

Ahojík,tak jsem zase tady-zlobí mně internet a ty na O2...Venku nádherně svítí sluníčko a je 14 stupňů,tak doufám,že tak pěkně bude po celý den.Jedeme na výlet-směr Karlovy vary-jupíííí-se těším,už jsme tam dlouho nebyli a já mám absťák.Tak se mějte pěkně a užívejte dne
Verilin

Odeslatod Dana7 v Sob 15. Dub 2017 17:42:19

Hezké Velikonoce,Obrázek
[img][IMG]http://img.janforman.com/th/IMG20170415155838i7vl.jpg[/img][/img]
přes den hezky,ale k večeru docela chladno, tak si to hezky a ve zdraví užijte.
Dana7

Odeslatod Beky v Sob 15. Dub 2017 19:38:59

Zdravím...u nás zataženo zrána chladno pak se trošililinku vyjasnilo...byla jsem s dcerou na jarní burze ...paráda ...no a teď trochu slavíme ty její narozky...zítra bych teprve chtěla obarvit vajíčka...prostě není na nic čas...vy už máte určitě vše přichystáno a napečeno ,u mě je to horší,zítra budu kmitat :)
Děvčata přeju Vám krásné velikonoce a trochu vyšlehané ty prďůlky ať nejsme nemocné ;) :) a užijte si volna...mějte se :smile-03:
Beky

Odeslatod Verilin v Ned 16. Dub 2017 8:20:52

Přeji krásnou neděli.Včera jsme byli na tom výletě a bylo to supeeer i když nám trochu poprchávalo,ale nám to neva,my měli deštníky.Hlavně,že jsme vypadli z toho našeho domácího království.Beky já nepeču a ani nijak jinak nevyšiluji,jen dneska obarvím vajíčka,až přijdou vnuci,ať jim mám co dát k jiným dobrůtkám/zajíček jim nadělí /.Tak nějak se u nás nedrží žádné zvyklosti,že by jsme se přejídali :D :D :D A zítra udělám pár chlebíčků pro manžela a mne... Toť asi tak vše... V těch Karlových varech je tááák krásně.Pokud zdraví dovolí,tak jsme schopni jezdit pořád do kolečka.. Jen kdyby jste viděli ty "ruský " obchody,těch tam je hromada-počítali jsme,že na tak malém placu,jich je deset vedle sebe,co prodávají jen samé hodinky a nééé levnééé.By mně zajímalo,z čeho jsou živi,když nic za celé dny neprodají... Ale projít se po Varech je fajnééé. Venku pořád ošklivo a pořád fučí vítr... ani nevím,jak bude po celý den.Vypadá to na déšť,stupňů je tam šest,tak budu "zase" sedět doma .Ale to mi nevadí,to umím dobře.Tak se mějte krásně i fanfárově a užijte si neděličku,jak se patří a třeba i za dva či za tři :smiley14: :smiley14: :smiley14: :smiley14: :smiley14: Danuško krásné na a pohled :)
Verilin

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování