Selsky dvorecek

Moderátor: Living

Re: Selsky dvorecek

Odeslatod Beky v Stř 19. Dub 2017 16:35:15

Zdravím...u nás počasí fuj tajbl,hustá chumelenice a teď zase prší,zima jak nevím kde.
Věruško zlatíčko děkuji za podporu pohřeb máme za sebou,poplakali jsme všichni,měla jsem strach,že budu muset vzít lexaurin ale dobrý,bylo nás hodně tak jsem se držela.Než jsme přijeli domů tak z nás byl rampouch.Počasí fakt děsný :palec_down:
Danuško ty taky :? tak pevné nervy, hlavně ať přijedete v pořádku.
Máš to pěkně rozkvetlé jenom ať nepomrzne.

Děvčata pěkný den .... :smile-03:
Beky

Odeslatod Verilin v Stř 19. Dub 2017 16:58:30

Tak jsem tady opět.Venku to je,no všichni víte,že?? Seno s tou PPL mám také zkušenosti,ale zase omluva je,že napadl ten sníh a tak třeba buď fakt nemůžou či nemohou anebo můžou i mohou,ale výmluva to jistí.I když jezdí u nás i po páté hodině večerní,tak jsem celkem já vždy v klidu. :lol: Beky v takovém počasí to muselo být fakt hrozné.Danuško přeji šťastnou cestu.. I když takové výjezdy nic moc... Mojí mamince bylo letos 88 let a ona je vám taková čiperka,že já jí nesahám ani pod kotníky.Je chudák ohnutá,má problém s páteří a věřte,že vše dělá sama-kromě praní prádla a mytí oken-bydlí ve 3 patře bez výtahu!!!Jezdí do vedlejšího města-vlakem-12 km- a vše si sama přiveze,kam já se na ní hrabu.Tady u nás jí znají jako čipernou babičku,ale má hrozný bolesti,jen ona to neumí ukázat a tak tiše trpí.... :o ... Dneska jsem vařila kapustu s vepřovým a bramborem.Nakrájela jsem hafo housek na strohanku a také jsem si jich pár usmažila na česnekovou polévku.Když je ten sníh venku,tak ať máme teplo do bříška.Vnuk se přišel najíst,pobral si jídlo domů a já jsem si teď sedla a píši vám,ať vám není smutno-holky moje... :2_hot: :2_hot:
Verilin

Odeslatod Maryša v Stř 19. Dub 2017 18:27:37

Jdu rozmnožit zase řady a pokecat si :) , Věruško, dneska je den blbec, zima jak v Rusku a do toho strašný vítr, ráno jsme jeli doplnit zásoby, chybělo hlavně pečivo, teda chlebík a péct se mě nechtěl, Navštívili jsme Lídl, byla to děs co tam bylo lidí, už aby otevřeli ten druhý, všechno se to sjíždí sem, zase jsem si tam koupila pár retro věcí a hlavně tulipány, mají tam fialové a ty se mě líbí :) .
Jinak se už druhý den válím, protože jde na mě viróza a teď o ní nestojím. Byla jsem málo oblečená v neděli, když jsme šli na modříny, šišky nové mají krásnou vínovou barvu a pro mě to znamená JARO :smiley14: , no a pěkně jsme zmokli i padal sníh a nebylo se kam schovat :2_angry:
Mikori - dcerušce přeju, aby se uzdravila nebo aspoň hodně zlepšila :smile-45: .
Beky, stejnou věc jsme prožili před týdnem, na pohřbu je to nejhorší, to je opravdu konec a hodně věcí ti dojde až tam, :smile-45:
Nadi, ptáčky jsme ještě nepřestali krmit i když hospodář už brblal, že je binec na okně, ale dneska nestačím doplňovat krmítko, jsou fakt hladoví a co chudinky vlaštovky už jsem pár na chaloupce viděla, doufám, že nezmrznou.
Dneska jsem vytáhla zimní bundu a čepici, fakt nejsu hrdina a bylo mě dobře. Ráno tu byl+1°C a ten víchr už trvá 4 dny, jsou tu polámané stromky a i vyvrácené značky, asi už byli kaput, tak to neustály ;) , mějte se fajne, ještě nakouknu Maryša :smile-45: :smiley15: :smile-45: a dodržujte pitný režim - rum s čajíčkem :smiley14:
Maryša

Odeslatod Verilin v Čtv 20. Dub 2017 7:10:43

Ahoj-tak co-nepomrzli jste nám?? Tady je 0 stupnňů a my jedeme do města,vlakem.Hezky pěšky na vlak a to se budem príma mít,to se budem príma mít.. :D Tak Maryško dodržuješ ten pitný režim,když jsi nám omarodila,že jo???? :2_hot: Nu nic mějte se fanfárově,já jdu balit na ten vlak...Ajooooooj ;)
Verilin

Odeslatod Sena v Čtv 20. Dub 2017 7:41:09

Přeju dobrý den. U nás bílo, sníh zůstal ležet kde spadl. Domácí se rozhodl vyjet do terénu přesto, že prý dopravní situace není nic moc. Vypadá to na zahradě divně, zelený modřín a sníh, japonská vrbička a sníh...
Od maminky jsem si přinesla čtyři proutky plazivé vrbičky - kočičky, dva proutky hodily kořínky, tak dneska půjdou do hlíny. Začala jsem vyšívat třetí obrázek co půjde do ložnice, tak pak ještě buď dva (pokud budou v jedné řadě) nebo sedm (pokud budou ve dvou řadách hezky pod sebou). Postel se znovu odkládá, protože musíme našetřit na opravu TČ do příští topné sezóny. :smile-66:
Opatrujte se, cestovatelkám zdar a ostatním nohy v teple. :smiley14:
nanysek.blogspot.cz
Sena

Odeslatod Maryša v Čtv 20. Dub 2017 17:47:49

Pěkný večer na dvorečku, tady asi jako všude je hnusně, sice neprší, ale zase fučí jak o závod ;) a čimčaráci zobají jako divý :) .
Dneska jsem zase dělala tu nejhnusnější práci - :smile-64: , ale zase mám hotovo.
Věruško, neomarodila jsem, jen - rýmečka - :smiley14: , ale už dobrý, zázvor to vždy jistí :) , cestu do města vlakem a v tomto počasí je vražedná akce :smiley14: , doufám, že jste v pořádku a zdraví :)
Nadi, ti jsi s tím vyšíváním pilná, mě teď nic nebaví, ale záclonku mám hotovou a rohožku také, jen to dát na své místo :smiley14: nejsou lidi.
Koncem března byla modroočka na zkoušce do školy a je přijatá, zítra jen se zápis dokončí, tak bude první školačka :o , nedávno miminko, bože to letí.
Tak jsem si pokecala, večer nakouknu, mějte se fajne a :smiley15: :smile-45: :2_hot:
Maryša

Odeslatod Verilin v Čtv 20. Dub 2017 19:21:08

Maryško-děkuji za optání.Přijeli jsme v pořádku,ale vymrzlí.To je divné,když je v zimě zima,tak je to v pohodě.Ale když je zima v Dubnu,tak je nějak studenější a to jsem stejně teple oblečená :D :D Jo jo roky utíkají,také jsem to obrečela,když moje vnoučata šla do první třídy a tomu nejstaršímu už bylo 19 let a vzpomínám,jak jsem jezdila 300km za vnučkou a dodnes mi v hlavě zní,když mně u nich doma nemohla najít,tak na mně volala-babííí de seš???? To jí byli dva roky a teď už jí bude 10 let a to už má brášku,který jde letos do 1 třídy/1 rok měl odklad i vnučk/-snacha chtěla já říkám,že udělala jen dobře. Vnoučata nám stárnou-ještěže máme jednoho tříletého-to je ten zahradní pracant :smiley14: :smiley14: Seno já bych to vyšívání asi neustála,jak to nepřibývá jako u háčkování,tak to mně nebaví.Vyšila jsem si jednu dečku--Rišeliéé-po česky,jo?? :D a mám ji jako relikvii schovanou :D Popřeji krásnou snovou dobrou noc.
Verilin

Odeslatod Sena v Čtv 20. Dub 2017 20:22:09

Já už jsem tu kdysi psala, že mě zase nebaví, když je něco rychle hotové. A na něco trpělivost nemám, třeba na vystřihovánky. ;)
Za sebou dneska žádnou práci nevidím ale před sebou ji válím hromadu. Zítra snad ani nezapnu PC a budu tři dny jen a jen likvidovat resty. :smiley14: Venku celý den na nule ale pocitově hodně mínus. A vítr to ještě zhoršuje. Přišly mi dneska růže, no budou čekat v kbelíku až se polepší počasí. Plaménky jsou v čudu, budu se modlit aby znovu obrazily. Víc jsem toho neprohlížela aby mě z těch škod na zahradě nekleplo.
Popřeju dobrou noc. U nás mrazivou.
nanysek.blogspot.cz
Sena

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování