Selsky dvorecek

Moderátor: Living

Re: Selsky dvorecek

Odeslatod Verilin v Úte 18. Dub 2017 10:32:20

Ahoj-no kde jste všici??? Že by jste nám zapadli sněhem?? Tady je pěkně pocukrováno a jen 4 stupínky,tak vím,že budu "opět" doma a v teple. Tak se opatrujte,nepřepínejte síly a čekám na Vás všechny.. Mikori u Vás doufám je vše v pořádku... Dneska !zase! dojíždíme oběd ze včerejška...už ty řízky nechci dlouho vidět,asi tak do vánoc :smiley14: :smiley14: :smiley14: Bibi co jsi krásného v Lídlu nakoupila,já ho mám hodně z ruky,tak tam nákup u mně vůbec nehrozí-aspoň ušetřím-sice nevím co ušetřím,ale mám dobrý pocit :smiley14: :smiley14: :smiley14: Tak zatím páček a mějte se fanfárově,já příjdu..
Verilin

Odeslatod Bibi53 v Úte 18. Dub 2017 11:06:45

Nooo, Věrko, dnes bylo těhotenské a miminkovské ;) , tak byl velký nákup. Oni tyhle věcičky mají dost kvalitní. Tak jsem se rozšoupla :smiley14: .
Jinak se nám tu ukázalo sluníčko :palec_up: , hned je veseleji. Dopékám poslední řízky, syn začíná balit - velmi zvolna :roll: a já za chvíli razím na nádraží :2_hot: .
Mějte se krásně!
Bibi53

Odeslatod Beky v Úte 18. Dub 2017 13:23:51

Dobré odpoledne ...u nás zima jak v rusku :palec_down: trochu svítí sluníčko,ale to nepomůže od zimy.Asi si na to jaro počkáme ještě dlouho ach jo.
Bibi,ty už nakupuješ na miminko ty už víš co to bude ;)

Zítra jdu na pohřeb moji milované sousedky tak na mě myslete,bude to smutná chvíle.

Mějte pěkný den.... :smile-03:
Beky

Odeslatod Miluscha v Úte 18. Dub 2017 15:08:17

Zdravím. U nás též bílo, už od včerejška, chtěli jsme s partou vypadnout se trochu provětrat,...nebylo nám přáno, nejdřív slejvák, pak se to pomalu změnilo na sníh, a když jsme odjížděli z chalupy, tak už bylo všechno pod sněhem. No a bezva, pochopitelně máme už přezutý auto. Dneska tady doma asi 15 cm sněhu, když jsem lovila smetáček z kufru auta, veškerej sníh mi z deklu auta sjel do kufru,...no, jinak se tam ale nedostanu....a to prej má bejt jen začátek, koncem tohodle tejdne má bejt dokonce prej až -10°C!!! :o
Takže počítám, že třešně, které už byly krásně rozkvetlé, se spálej, a nic z nich nebude. Už v rádiu mluví o prognozách, že bude málo ovoce, protože většině stromů zmrznou kvítky, tímpádem nebude žádná úroda! Kdyby prej bylo jen na 0, tak by se to dalo přečkat, ale v převážné části bylo všude dneska pod nulou, takže je to jasný! škoda! :(
Miluscha

Odeslatod mikori* v Úte 18. Dub 2017 20:35:06

Zdravím na dvorku a přeju hezké posvátčí ;)
u nás zatím bez sněhu, ale hnusně větrno, deštivo, lezavo :palec_down: byla jsem po poledni ve městě a přijela jsem zmrzlá jak víteco...
- svátky jsme nijak nehrotili, tohle jde mimo nás, jen náš malý koledníček byl vyšupat babí pod Pradědem, aby si toho rošťáka taky užila druhá část rodiny :2_hot:
- dceřin zdr. stav se pomalilinku lepší, začali ji probouzet z umělého spánku, byla v něm 16 dní, ale uzdravování - to bude běh na dlouhou trať, víc o tom psát nechci :(

Věruš, vy tam snad zapadáte sněhem, zahlédla jsem a zaslechla něco ve zprávách, jen tak jedním uchem, v druhém jsem měla z mobilu Venouškovo povídání - tátáta dá tátá :lol:
Obrázek Obrázek
mikori*

Odeslatod Verilin v Stř 19. Dub 2017 7:22:27

Ahojík holky moje -navrátilky :D Hlášení o počasí-venku je hnusně,co dodat.To víte každá z Vás.U nás už sníh není,ale střídá se slunce s mraky,hrají si na honěnou.Stupně pouze 2.Lituji
ty děti,které se málo oblékly,to zas bude marodů.No oni i dospělý se někdy neumí patřičně obléknout do špatného počasí. Bibi děkuji za upozornění,co jsi kupovala v Lídlu-jaksi zapomínám..kdo,co a jak. ;) Beky posílám Ti hodně síly a klidných nervů..sama to nemám ráda,od dob,co mi odešel tatínek.Vydrž zlato naše. Miluško to jednoho naštve,když si něco chceš naplánovat a ono "blbé" počasí Ti to nedovolí... Mikori ty vnoučata jsou slaďoučká viď???? A Venoušek už umí velice dobře držet pomlázku-šikula je to a zpráva že se dcera uzdravuje mně potěčila,já nevím proč,ale musela jsem na ni pořád myslet.Věřím,že už bude lépe i když to půjde pomalu-naděje tam už je a dál držím všechny palce dceři. Počítám že nám asi marodí Sena-nějak se zde nevyskytuje... Maryško a jak je u Vás,také zima???? Tak se mějte pěkně s čajíčkem v ruce /a třeba kapkou rumu?? / a zase přjďte...Mějte se fanfárově :smiley14: :smiley14: :smiley14:
Verilin

Odeslatod Dana7 v Stř 19. Dub 2017 10:07:20

Zdravím, tady taky sice sluníčko vykukuje, ale zima a to v pátek máme jet na pohřeb až za Ustí nad Orlicí, nějakých 150km, je to v kostele se mší. :o Tak abych se pořádně oblékla a nezmrzla.Velikonoce jsou za námi, tak už může přijít zase trochu tepla :shock: Všechno je v plném květu.[img][IMG]http://img.janforman.com/th/Velikonocefut8.jpg[/img][/img][img][IMG]http://img.janforman.com/th/Velikonoce1tidh.jpg[/img]Obrázek[/img]
Dana7

Odeslatod Sena v Stř 19. Dub 2017 14:54:28

Ahoj na dvorku, všechny zdravím a omlouvám se, vůbec se mi nechce psát. U nás od rána padají kalamitky, jak říkával můj tatínek. Od jedenácti čekám na PPL a on nikde. Tak nějak jsem s tím počítala, některé silnice v okolí jsou zacpané. Stačí nějaký blb na letních co začne předjíždět a je hotovo. A do toho kamiony, taky už přezuté ...
Domácí během čtrnácti dnů už dvakrát sundal krmítka, já je dvakrát vracela zpátky. Ptáci hladoví, číhají na každé semínko. Mladý měl jet nakládat do Alp kamion lyžema ale odvolali to, je tam kalamita, ani by se tam nedopravili. Tak nakrmím ptáky a už ven nevylezu. Mějte se.
nanysek.blogspot.cz
Sena

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování