šité panenky a andělky

Moderátor: Living

Re: šité panenky a andělky

Odeslatod janapro v Úte 22. Úno 2011 10:47:03

Máš je nádherný a musím pochválit zejména tu propracovanost nožek, vůbec nemají celulitidu, jako některé...a podle mně jim ta křídla ani nechybí, líbí se mi takhle víc :palec_up: :palec_up:
janapro

Odeslatod RomanaK v Úte 22. Úno 2011 11:04:38

Jani, děkuju :oops: ! Celulitida místy je, ale nekvalitní foťák jí naštěstí nebere... ;)
A k těm křídlům - jednu jsem dělala pro kamarádku, která si na andělíčky zrovna moc nepotrpí, tak jsem je vynechala a fakt na ně zapomněla. Když nad tím tak přemejšlím, budu to dělat bez nich a kdyžtak je na vyžádání dodám... :mrgreen:
Á propos - co porcelán?
RomanaK

Odeslatod janapro v Úte 22. Úno 2011 12:04:49

RomanaK napsal:Jani, děkuju :oops: ! Celulitida místy je, ale nekvalitní foťák jí naštěstí nebere... ;)
A k těm křídlům - jednu jsem dělala pro kamarádku, která si na andělíčky zrovna moc nepotrpí, tak jsem je vynechala a fakt na ně zapomněla. Když nad tím tak přemejšlím, budu to dělat bez nich a kdyžtak je na vyžádání dodám... :mrgreen:
Á propos - co porcelán?

zatím, jsme se tam nedostali, musím se podřídit manželovi, kdy se mu to bude hodit a nějak nám to nevychází. já neřídím a bez aua tam nemáme moc dobré spojení ;)
janapro

Odeslatod Ira v Stř 23. Úno 2011 13:25:03

Opravdu nádherné. Potrpím si na detailíky a sladění barev - nemá to chybu.
Jak je máš vysoké?
Ira

Odeslatod bobule76 v Stř 23. Úno 2011 16:54:04

Romano-ty jsou přímo luxusní.. :palec_up: :palec_up:
Já mám nedodělaný dvě,ale na tvých se mi líbí vlasy..ty uzle nebo jak se tomu říká děláš z obyč vlny nebo na to máš něco speciálního..jo a motáš je na drátek?
bobule76

Odeslatod RomanaK v Stř 23. Úno 2011 22:34:48

Holky, já děkuju moc, ale tolik chvály si opravdu nezasloužím :oops: :oops: :oops: ...už jsem tu viděla pár mnohem krásnějších....

Ira - speciálně pro tebe jsem teď přeměřila tu jedinou, co mi zbyla a
má cca 45 cm ;)

Bobule76 - dlouho jsem vymejšlela, z čeho budu dělat vlasy, protože ta střapatá příze není úplně podle mýho vkusu...
Nakonec jsem našla v manželově skříni příšernej stoletej hnědej svetr...Byla dřina ho přemluvit, aby ho dobrovolně vydal :smiley14: ...kdysi, před dvaceti lety ho rád nosil..... :smiley14: ...
No, povedlo se a já mám materiál tak na sto panenek :2_hot: ...
Byl strojově pletenej z tenký příze a ta je po vypárání taková "krepatá" a výborně se s ní pracuje...
Namotávám na propíchnutej drátek, ale ne podle všude popisovanýho postupu - já nejdřív přišiju vlasy uprostřed k hlavě a ty strany pak hustě omotám od hlavy ke konci drátku...ten pak ohnu,čímž zafixuju konec, zbytek odstříhnu a pak už jen vytvaruju do uzlů ;)
Promiňte zdlouhavej popis - stručně to neumím.. :smiley14:
RomanaK

Odeslatod pohlová v Čtv 24. Úno 2011 15:16:53

Katie a Romano,vaše Tildy jsou moc hezké.Já mám rozpracované 4. a budou hotové do konce týdne.Vyfotím je,ale nevím nevím jestli se vyrovnají vaším .Vždycky se mi víc líbí cizí,nehledám na nich mouchy. :smiley25:
pohlová

Odeslatod RomanaK v Sob 26. Úno 2011 18:12:53

Pohlová, děkuju a těším se na tvoje ;) !
RomanaK

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování