Patchwork

Moderátor: Living

Re: Patchwork

Odeslatod Lucie Suržinová v Stř 16. Dub 2008 10:41:30

BAMBULKO-je to opravdu prvotina.Původně jsem krejčová,tak šití pro mně není problém.A za to že to docela dobře bopadlo vděčím hlavně burdě,ty šablony byly super.Tenkrát jsem o patchworku neměla jinak ani páru.
ROSEMARIE-jsi bytečně skromná,tvoje jak říkáš "pokusy"jsou moooc pěkné :palec_up:
VIOLA-ta panenka je nádherná,moc by mně zajímala její výroba.Ale to musí být asi náročné že?
ANNI-my se známe ze selskýho(já ti psala o radu s trapuntem)zkušená patchworkářka opravdu nejsem.Jsem samouk,umim jen to co přečtu na netu,v knížkách a časopisech.Ale děsně mně to baví,je to opravdu droga! :smiley12:

Doufám že nás podobně závislejch se tu najde víc.Rad a inspirace není nikdy dost.
Lucie Suržinová

Odeslatod Hanča7 v Stř 16. Dub 2008 12:08:44

Rosemarie, mě se tvoje dílka líbí :palec_up: :palec_up:
Violo, panenky jsou super :smiley14: :smiley14:
A věřím, že kdo jednou zkusí, tak patchworku propadne. Mě to taky láká
Hanča7

Odeslatod Viola v Stř 16. Dub 2008 12:17:04

Lucie, ďakujem, výroba takej bábiky je naozaj dosť náročná, hlavne na čas. Ale každá ručná práca si vyžaduje mnoho trpezlivosti, aj nadšenia. Mne to nadšenie trvá už sedem rokov, kedy som s výrobou bábik začala a technológiu som si postupne zdokonalovala. Ak Ťa to zaujíma, viac mojich výtvorov môžeš vidieť na fler.sk.
Viola

Odeslatod Lucie Suržinová v Stř 16. Dub 2008 13:42:00

VIOLA-ty stránky jsou nádherné.Ty tvoje panenky,no já nemám slov :palec_up: :palec_up: :palec_up: .Nejsou nějaké sránky,kde by byla vidět i výroba?Nebo kde bych se o nich dozvěděla víc?Jsem nadšená!!!Já šiju taky plyšáky a různé hračky a od té doby co mám synka,tak hledám pořád něco nového na tvoření.Když pak vidim jak má ty hradčky rád je to sladká odměna.
Lucie Suržinová

Odeslatod Viola v Stř 16. Dub 2008 14:10:23

Lucie, moje tvorba je výsledkom dlhoročného naberania skúseností, práce, hľadania. Aj teraz vymýšľam stále niečo nové a rozširujem sortiment produktov. Keby si mala záujem, v máji (18. - 24.) budem robiť kurz šitia hračiek v Habří na Morave, na statku v krásnom prostredí.
Možem Ti odporučiť aj stránky, kde nájdeš nesmierne množstvo inšpirácií, strihov a postupov pre všetky možné techniky.
http://picasaweb.google.com/lopmarisa
Viola

Odeslatod Lucie Suržinová v Stř 16. Dub 2008 16:58:03

VIOLKO moc ráda bych se zůčastnila,ale bydlím v severních čechách u Jablonce nad Nisou.A protože mám 8měsíčního chlapečka,tak nemůu zatím moc daleko cestovat :cry: .Stránky picasa znám,ale je tam toho tolik že na tuhle konkrétní jsem zatim nenarazila.Až pujde malej spinkat,tak si je pořádne prohlédnu.
Lucie Suržinová

Odeslatod ANNI v Stř 16. Dub 2008 21:25:21

Violko, Lucie mě mluví z duše Napsala vše, co bych napsala i já, až na to, že já neopatruji malého synka,ale 96letou babičku. Moc ráda bych se za tebou vypravila, ale není to možné. Já se také pokusila o figurky. ušila jsem si betlém, ale do tvého mistrovství má daleko. ANNI
ANNI

Odeslatod Viola v Stř 16. Dub 2008 21:59:32

ANNI, LUCIE, ja viem, chápem, pretože poznám aj problém, ako ťažko sa človek odtrhne od malých detí - vychovala som dvoch synov, i od starej mamky, o ktorú sa starám teraz. Pokiaľ bude záujem, určite prídem robiť kurz do Habří aj nabudúce, je tam prekrásne. Onedlho budem mať zrekonštruovanú aj moju webovú stránku (http://www.viola.sk), kde budú všetky informácie aj o mojich kurzoch.
Čo sa týka tej dokonalosti - aj ja mám stále čo zdokonalovať na svojich produktoch. Každý, kto niečo tvorí to pozná, to človeka vlastne posúva stále ďalej.
Pekne Vás pozdravujem, želám veľa krásnych tvorivých chvíľ a pošlite niečo zo svojej tvorby.
Viola

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování