háčkovaná deka

Moderátor: Living

Re: háčkovaná deka

Odeslatod Valinka v Ned 06. Říj 2013 20:55:28

spojování podobných motivků pro Jancarci
spoj.mot.jpg
spoj.mot.jpg (38.8 KB) Zobrazeno 4090 krát
spoj.mot (1).jpg
spoj.mot (2).jpg
spoj.mot (3).jpg
spoj.mot (4).jpg
spoj.mot (5).jpg
babiska.vali@seznam.cz
...podívejte - všechno pěkně pohromadě... http://www.valinka.wz.cz ...moje universita třetího věku...
http://www.trabantolog.cz
https://www.facebook.com/Trabantolog
...jak se dělá ze starého nové s minimálními náklady...
Valinka

Odeslatod sany v Pon 14. Říj 2013 12:11:53

Zdravím Vás dievčence. Konečne po dlhom čase sa Vám idem pochváliť mojou dekou. Inšpiráciou mi boli deky Slnečnice, Janapro, ktoré som tu obdivovala v jari. Na tej mojej som pracovala zhruba dva mesiace po večeroch, ale už má novú majiteľku. Podarovala som ju neteri k narodeninám, takže sa môžem pustiť hneď do ďalšej.
Přílohy
Lijkina deka 020.jpg
Lijkina deka 003.jpg
Lijkina deka 001.jpg
sany
sany

Odeslatod SLUNECNICE-S1 v Pon 14. Říj 2013 12:24:26

Sany,deka je krásná,moc se ti povedla :palec_up: :palec_up: :palec_up:
Šťastný je ten, kdo se při západu slunce těší z vycházejících hvězd.
SLUNECNICE-S1

Odeslatod Alena32 v Pon 14. Říj 2013 13:54:54

Nádherná deka :palec_up:
Děvčata, neměla by některá z vás popis na čtvercovou deku (dečku)pletenou od středu ? Chtěla bych něco uplést pro mimi do kočárku.
A také bych prosila o názory a rady z jaké příze bych měla tvořit takovou dečku pro mimino narozené na jaře, aby se dečka dala dobře užívat přes celé léto.
Alena32

Odeslatod starkairena v Pon 14. Říj 2013 14:54:50

sany napsal:Zdravím Vás dievčence. Konečne po dlhom čase sa Vám idem pochváliť mojou dekou. Inšpiráciou mi boli deky Slnečnice, Janapro, ktoré som tu obdivovala v jari. Na tej mojej som pracovala zhruba dva mesiace po večeroch, ale už má novú majiteľku. Podarovala som ju neteri k narodeninám, takže sa môžem pustiť hneď do ďalšej.

Sany velmi pekná deka :palec_up:
starkairena

Odeslatod janapro v Pon 14. Říj 2013 15:47:44

Alena32 napsal:Nádherná deka :palec_up:
Děvčata, neměla by některá z vás popis na čtvercovou deku (dečku)pletenou od středu ? Chtěla bych něco uplést pro mimi do kočárku.
A také bych prosila o názory a rady z jaké příze bych měla tvořit takovou dečku pro mimino narozené na jaře, aby se dečka dala dobře užívat přes celé léto.

já myslím, že vlastně jakýkoliv motiv, kromě těch kytiček se dá rozšiřovat donekonečna, takže bych zkusila třeba tohle
http://tocomebavi.blog.cz/1010/dalsi-ctverecek
a materiál nevím, jsou nějaké speciální pro miminka, ty Elian Bambino...Bavlna je sice nealergická, ale je tvrdší a dost těžká. Ta Laguna, co jsme z ní dělaly ty režné deky je příjemná, ale moc nehřeje...těžko radit :)
janapro

Odeslatod rafikapegus v Pon 14. Říj 2013 18:19:00

Jestli jsem tomu dobře rozumněla,tak Alena chce deku uplíst,né?? Já bych zkusila nějaký jednod.čtvercový ubrus a asi bych ho pletla z Kačenky /je to na půl bavlna a akryl/...min.měsíc jsem zrovna začala plíst švagrový takovej čtvercovej ubrus..mám ten popis asi 20let..bohužel tam bylo takovejch chyb,sice je umím opravit ale to bylo nemožný..když byly 2 řady za sebou správně,tak to bylo hodně...už jsem měla 135.řadu ale pak mě to naštvalo a rozpárala jsem to všechno...mám tam ještě jeden,takový trojúhelníky se furt opakují,to by jsi mohla Aleno skončit,kde by se ti to hodilo...jestli chceš,můžu to ofotit...bohužel mám tiskárnu rozbitou,abych to oskenovala,tak napiš,jak chceš
rafikapegus

Odeslatod rafikapegus v Pon 14. Říj 2013 18:54:28

Tady jsem Aleno našla ve starejch Květnech pletenou,kde si můžeš upravit rozměr
Přílohy
Snímek.jpg
rafikapegus

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování