Kreslení - pochlubte se

Moderátor: Living

Re: Kreslení - pochlubte se

Odeslatod barona v Úte 01. Lis 2005 17:40:21

když to tak vidím,závidím čas taky kreslím ale trochu si to komplikuji
tím že v mých očích je to stále nedokonalé.
Posudˇte sami ;)
Přílohy
moje.jpg
image/jpeg
moje.jpg (78.4 KB) Zobrazeno 1714 krát
barona

Odeslatod jitkazal v Úte 01. Lis 2005 18:33:12

Všechny obrázky máte nádherný.
To Sylva:kurz u paní Hochmalové jsem abslolvovala teď v říjnu v Brně.Bylo to fantastický.Bezva atmosféra,bezva lidi,pohoda.Paní Hochmalová je fakt skvělá.Musím říct,že na kurzu nás bylo 25 a všichni od prodavače v elektru,přes učitele,inženýra až po programátorku se fakt naučili kreslit portréty.
Koukni se na fotky z našeho kurzu:
http://gate.spost.cz/fotky/kresleni

jitkazal

Odeslatod tomas2005 v Úte 01. Lis 2005 18:35:23

Musím uznat, že veškeré výtvory ručních prací, které jsou na Livingu k vidění,jsou ůžasné!!!! Jsem pouze čtenářem, ovšem jednou reagovat musím. Všem přeji hodně inspirací a krásných nápadů. Všem zručným moc fandím a upřimně závidím. Já takové cítění nemám, tak chodím pouze okukovat.
tomas2005

Odeslatod Sea-cob v Čtv 03. Lis 2005 0:29:50

Přispějte ještě někdo svým výtvorem, berem fšechno ;) :D
Sea-cob

Odeslatod Lena v Čtv 03. Lis 2005 6:47:44

Tak já se budu chlubit cizím peřím. Tenhle obrázek je kreslený na dvě prostěradla,, tuším olejovými barvami a kreslila to moc šikovná slečna, která k nám brzo přibyde do rodiny. Byla to zadní stěna stanu, ve kterém seděla Šehrezáda a vyprávěla dětem pohádky. Moc pěkná akce.
Lena

Odeslatod Lena v Čtv 03. Lis 2005 6:48:22

Chybička se vloudí
Přílohy
p9300289.jpg
image/jpeg
p9300289.jpg (103.17 KB) Zobrazeno 1711 krát
Lena

Odeslatod Sea-cob v Čtv 03. Lis 2005 13:32:45

tééda, to je krásný :)
Sea-cob

Odeslatod Vikča v Čtv 03. Lis 2005 15:19:21

ahojky Všem ,
mám pocit, že jsem se naprosto zbláznila (44r.), ale na začátku září jsem začala kreslit a na prstech jedné ruky bych spočítala večery, kdy jsem to bez kreslení vydržela.
I když se snažím informace o technikách atd čerpat ze všech stran, moc mi chybí, že si nemám s kým o kreslení a malování popovídat, případně se zeptat, když něco nevím. Zatím jen tápu, ale určitě se mi jednou něco podaří, s čím budu trochu spokojená.Asi to potrvá i pár let. Roky jsem hledala ruční a domácí práce, ve kterých bych se realizovala a kterými bych vyjádřila svoje já, a myslím že jsem to našla v kreslení a budoucnu malování.
Takže, kdo mi poradí, jak připravit suché pastely, brousíte je nebo ořezáváte nebo je necháváte, jak se prodávají? Já nevím, jak na to, abych uměla vynechat nedůležité detaily a tak mám s pastelama problémy, přesto je mám moc ráda.
Díky Viky
Vikča

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování