Selsky dvorecek

Moderátor: Living

Re: Selsky dvorecek

Odeslatod kvetinka272 v Pon 19. Čer 2017 14:18:31

Ahoj holky :smile-03:
Beky, s koucourkem bych šla hned na veterinu. Nenechávej ho trápit, v nejhorším ho nechej v klidu odejít :cry: Já vím, je to těžké, ale než aby se trápil? Ale třeba to bude jen nějaká prkotina a pan doktor mu pomůže ;) Držíme mu pěstičky i pacičky ať je vše v pořádku :palec_up:
Domeček je moc pěkný, ale podle mě je spíš pro mladší rodinu. V našem věku je lepší bezbariérový, přízemní domek ;) A nebo bych to řešila tak, že v přízemí bych kuchyň dala do toho velkého pokoje a s kuchyně bych udělala ložnici. Dcera bude užívat vrch a vy s manželem budete pěkně dole, bez schodů ;) Omlouvám se že do toho kecám, ale známe se dobře a tak Ti píšu jak se na bydlení na stará kolena dívám já ;)
Mějte se krásně, přeji všem zdravíčko, pohodičku s vnoučkami i druhými polovičkami a užívjete si léto :2_hot: Až mě zas něco donutí, zase se ozvu :oops:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod Miluscha v Pon 19. Čer 2017 18:23:01

Zdravim. Koukam, ze vsude u vas prsi, jen u nas ne.
Koukam, ze mate problemy s pitim, jako vetsina zenskejch, to me jako pivarovi nehrozi!
Sena ma krasnou fialovou zahradu, jsem taky ujeta na fialovou, ale takovejhle vyhled na zahradu, jako ma Sena, to je opravdu zavidenihodny! Nojo, Seno, co nadelam, taky z toho bydleni v panelaku nejsem nadsena, zahrada schne, veskery filtry jsou na casovej spinac, tim, ze tam nejsme je to na ho...o!!!Ale ceka nas svetlo na konci tunelu!
Bibi, tak jste byli navstivit nas kraj, a to synek nenasel neco bliz? Asi to bude kvuli tomu, ze se tady usidlilo plno nemeckejch firem! Furt hledaj lidi!
Beky, domecek hezkej. Ale pro mlady lidi, jak pise Kvetinka. My jeste do schodu vlezeme, jeste jsme fit, jezdime na kole, jezdime lyzovat, hraju volejbal, ale jednoho dne to bude vypadat jinak, a budeme radi, ze nemame v baraku zadny schody!
Tenhle tejden maj bejt tropicky vedra, my mame v sobotu volejbalovej turnaj, ja mam varit polivku...nas trener se zblaznil...v tomhle vedru chce polivku...no nic, slibila jsem, ze uvarim, asi to nikdo nebude chtit, ma bejt 30°C!
Mejte se, a dejte si hezky studeny chlazeny...ale dobry, kvalitni! Plzen! ;)
Miluscha

Odeslatod Maryša v Pon 19. Čer 2017 18:28:48

Pěkný večer na dvorečku, byly dva hektické dny a ještě dva budou ;) . Dneska je opravdu výstavní počasí , jen jsem musela prát a uklízet doma, protože už to bylo hrozné, všechno krásně uschlo a teď jen vyžehlit, ale nevím kdy :smile-66: . Dokončuji další srdíčka neb je poptávka. Včera jsme úplně v plném počtu řádili na chaloupce, i procházka do lesa byla, ale nemám žádnou kytku, je strašně sucho a květinky jsou už odkvetlé nebo suché, asi si donesu příště kytici obilí ;) .
Zítra je tu u školy, kam bude chodit Eliška " Čokoládová tretra ", tak posbírám modroočky a půjdou běhat. V loni tam byl i Jan Železný, škola se jmenuje podle něho, tak si holky užijí pěkné dopoledne :) , jsem zvědavá jak poběží Lucinka, má něco přes dva roky a těší se hodně :smiley14: . A ve středu na chaloupku a chci jít naposledy na jahody, ať je pořádně užijeme :) .
Beky, též bych valila s kocourkem k veterináři, může to být blbost, ale ...., tak pomůže . Domeček je moc pěkný, asi bych brala přízemní, je to pro nám postarší pohodlnější :smiley14: , takže budeš mít vysněnou zahrádku, to ti přeji :)
Věruška se snaží zdravě jíst a pít, to chválím, ale nepřeháněj to, ať nejsi až moc zdravá :smiley14: , ale něco pro sebe děláš a to je fajne :)
Bibi je ranní ptáče, já dneska zaspala, vstávala jsem až o půl osmé, po dlouhé době jsem spala jak miminko , asi vzduch na chaloupce je silný :smile-42:
Nadi, já se maluji hodně málo, používám řadu DOVE, je dobrá pro alergiky a neosypu se po ní. Jinak oči si někdy trochu namaluji, ale jen piánko :smiley14: .
Danuško, ty úrazy, to je smůla - foukám a opatrujte se , bublaninu bych si dala též, ale třešně máme úplně maličké, hospodář říká, že jsou horší jako ptačky :smilie9: a na dalším stromečku, co jsme sázeli loni je jen 10 kousků :o , no on se rozroste.
Všichni buďte na sebe opatrní a dodržujte :smiley15: , je horko, tělo vodu potřebuje , ještě nakouknu Maryša :2_hot: :smile-45: :smiley15:
Maryša

Odeslatod Sena v Pon 19. Čer 2017 20:17:50

Beky vem kocourka k veterináři. Co nejdřív. Čtrnáct dnů je moc dlouhá doba aby se uzdravil sám, kdyby to byla nějaká banalita, už by byl v pořádku. A s domkem se přikláním ke Květince. Poohlídni se po domečku typu bungalov. Bez schodů. Jednou to oceníš.
nanysek.blogspot.cz
Sena

Odeslatod Bibi53 v Úte 20. Čer 2017 10:23:38

Zdravím, u nás tropy, dnes 35, zítra 37 .... ufff.
Ráno jsem vyrazila opětovně na jahody, ale už to bylo jen paběrkování. Chodilo se křížem-krážem po poli a hledalo se. Tak jsem našla jen dvě kila. Potom už ze mně lil pot, že jsem na to ani neviděla. A zdraví je mi přednější ;) . Na džem bude a o to mi šlo.

Jo, Beky, taky bych ti z vlastní zkušenosti radila, abyste si našli projekt přízemního domku. To poschodí s postupujícím věkem zmáhá a schodiště je domovem prachu. Plus je v podkroví teplo. Ale rozhodnutí je ve vašich rukou, to je jasné :smiley25: .
A syn má nabídek víc, i tady na SK, jen tahle nejvzdálenější je i nejlukrativnější - asi na to mají své důvody ....
Trochu se ho snažíme s dcerou "ovlivnit", aby nám tak daleko neodešel, že se nebudeme vídat, ale má svůj věk i rozum, tak uvidíme :smile-66: .
Potom tu zůstanu sama, teda s babčou (ale ta teda bydlí zvlášť).
Ke kosmetice se nemůžu vyjádřit, nepoužívám tu značku. Ale před lety jsem byla na předváděcím večeru a měla jsem z ní dobrý pocit.
Tak dodržujte pitný režim a opatrujte se - všechny, i ty naše zatoulané kamarádky :smile-45: .
Bibi53

Odeslatod Beky v Úte 20. Čer 2017 14:29:25

Zdravím... u nás vedro.. šílené vedro... je taky tak i u vás :) nezapomeňte pít a nikam daleko nechodit.Koupila jsem si u lidla mangové kornoutky a tím se osvěžuju..mňam ...jsou výborné :) já vím,tím nezhubnu ale když ono je to tak dobréé :palec_up:
Kocourek se nějak uklidnil a teď spinká,ale k vet.zajdem .Já myslím,že to nic vážného nebude,ale díky za rady :smile-03:
Domeček se líbí mladé tak musíme vybírat hlavně pro ni,ale koukám po těch menších a ty jsou opravdu menší.Tak jdu hledat dál..

mějte krásný teplý den a :smiley15:
Beky

Odeslatod Maryša v Úte 20. Čer 2017 17:43:53

Pěkný večer na dvorečku, tady je horko jako hrom a do toho kvetou lípy, no vůně je to krásná, ale hodně mě vadí, mám v sobě dvě pilulky :2_angry: . Čokoládová tretra dopadla prima, běžely všechny tři a malá Lucinka to vyhrála, samozřejmě ve své kategorii a dostala medaili , Sofi s Eliškou byly též dobré, ale tam už jich běželo hodně, tak Eliška 8 a Sofi 14, ty před nimi byly o rok starší, tak to bylo vidět, jeden běh Ela vyhrála, ale na vítězství to nestačilo. Po obědě si Eliška odpočinula a šly jsme do gymnastiky a po ní byla ukázka co se naučily za celý rok, takže měla pěkně hektický den, zavedla jsem ji domů a najedla se a hledala postel :smiley14: , tak budou mít večer klid :smiley14:
Zítra chaloupka, tam aspoň je se kam ukrýt před tím vedrem, jen pár věcí musím udělat a pak jen válení :smiley14:
Holky , hodně pijte, nebo se ochlazujte, je to parno nebezpečné :smiley15: , ještě nakouknu Maryša :smile-45: :smiley15: :2_hot:
Maryša

Odeslatod Beky v Úte 20. Čer 2017 18:42:51

Maryško velkou gratulaci děvčatům jsou to šikulky :smiley15: a se nedivím,že byly utahané v tom vedru ;)
Beky

PředchozíDalší

Zpět na Aranžování