Zvolit pro začátečníka tyto AKU nůžky?

Moderátor: Living

Zvolit pro začátečníka tyto AKU nůžky?

Odeslatod Zlocenkova v Pon 07. Dub 2014 10:12:00

Zdravím,
uvažuji o těchto AKU nůžek. Jsou i s rozprašovačem a cena velice přijatelná, dala jsem si limit do 3tis.

Ale abych pravdu řekla, ještě jsem žádné nikdy nevybírala a nejsem moc zahradnický tip. Měli jsme doma jen staré klasické nůžky, které se po dvou měsících k sobě nedali přitisknout a po stříhání jsem vždy měla namoženou ruku, tak chci zkusit nějakou modernější alternativu :)

Co na tuto značku říkáte? Je to hodně nebo naopak málo peněz, aby to ukázalo svou kvalitu? S rozprašovačem nebo bez?

Moc děkuji za případné rady ;)
Zlocenkova

Re: Zvolit pro začátečníka tyto AKU nůžky?

Odeslatod Sofinka74 v Úte 24. Čer 2014 12:27:36

Myslím si, že jde o dobrou věc. Hlavně už jen to, že se jedná o produkt značky Bosch, můžete si být jistá kvalitou. Akorát ceny se mi zdají moc nadsazené, mám pro Vás lepší e-shop, kde najdete úplně stejné produkty a hlavně za lepší ceny
Určitě se mrkněte na :
http://www.eshop-bosch.cz/
a porovnejte sama, myslím že vše najdete v kategorii - Zahradní technika Bosch :) ;)
Sofinka74

Odeslatod Petřík09 v Pon 21. Črc 2014 8:26:15

Já jsem si koupila nůžky na trávu i keře od značky Bosch http://www.boschtools.cz/akumulatorove-nuzky-na-kere-bosch-asb-10-8-li-set-0040.html. Jsou sice už nad limitem, co jste si stanovila, ale zase déle vydrží baterie, plus má více nástavců. Váš výběr mi přijde jako levnější varianta těch mých, takže doporučuji. ;) Práce s nimi Vás bude bavit.
Petřík09

Odeslatod benfik v Pon 28. Črc 2014 3:07:49

Na tohle nemusíš být profesionál:) největším nepřítelem je cena, kterou jsi ochotna zaplatit..
benfik

Odeslatod ajka111 v Pát 15. Srp 2014 8:12:06

Minulý týden jsem si koupila stejný set jako petrik09, původně jsem jela pro set co má nižší výkon, ale potom v prodejně BOSCH jsem zvolila tento set, má vyšší výdrž, větší sílu a ještě jednu delší lištu. Já osobně si myslím, že posřikovač je zbytečný. A ještě mi dali nějakou akční slevu 15%, takže jsem se dostala pod cenu 3 tis. Kč.
Moje zkušenost - nic lepšího jsem si nemohla pořídit!!!!!!
Super do ruky, lehké, dobře se s nimi manipuluje. Vrbičku, kterou jsem stříhala nůžkami-šmikačkami celou věčnost a ještě mne pak bolelo zápěstí a loket - tak jsem ji 'oholila'
jak holicím strojkem za pár minut.
ajka111

Odeslatod isabela.krasna v Sob 20. Zář 2014 9:19:19

Zdravím, právě jsem si také hledala AKU nůžky. Akorát ty, které se líbí Vám mi přijdou drahé. Hledala jsem levnější alternativu a našla jsem tyto: http://www.proprofiky.cz/index.php?stok ... ufacturer=. Máte s nimi někdo zkušenosti? Budu moc ráda za rady. Děkuji.
isabela.krasna

Zpět na Zahradní technika