Vysavač listí

Moderátor: Living

Vysavač listí

Odeslatod Alena 53 v Úte 15. Bře 2011 10:34:47

Moc prosím, máte někdo zkušenosti s nějakým dobrým vysavačem na listí, který zároveň funguje jako foukač??? :( :( Díky za rady.
Alena V.
Alena 53

Re: Vysavač listí

Odeslatod Ladena v Úte 15. Bře 2011 11:13:25

Tuto funkci mají všechny vysavače. Já bych ale po zkušenostech volila takový, který se na tyto dvě funkce dá přepnout bez toho, aby se měnila roura , je to docela problematické a obtěžuje to. Taky je důležité, aby sak na vysávané listí měl dostatečnou kapacitu, protože jinak budete stále chodit vysypávat. Já to většinou dělám tak, že používám jen funkci fukaru. Sfoukám listí do jednoho místa a tam pak naložím pomocí drapáků, které prodává Gardena a sebere se s nimi velké množství listí , do lehkého koše a odnáším na kompost. Vysávání se mi zdá neefektivní už proto, že sak na listí má malou kapacitu náplně a stále se musí odpojovat od vysavače a chodit vysypávat /to by odpadlo, kdyby jste chodila vysypávat i s vysavačem a nebo vysypávala do koleček/. Pokládám ale vysavač za bezvadnou pomůcku a už si to bez něj nedovedu uklízení listí představit. Zdraví L.
Ladena

Odeslatod kapitan v Čtv 17. Bře 2011 15:31:14

Rovněž jsem koupil fukar a vysavač "vše v jednom" Alko Huricane.No udělal jsem pěknou blbost,neboť jsem musel tahat pytel na listí i když jsem foukal,přepínací klapa mezi fukarem a vysavačem dobře nětěsnila,takže i při foukání se mi nasávalo listí do sacího kanálu a docházelo k ucpávání a byl těžký.Naštěstí se pokazil a vrátili mně peníze.Koupil jsem odzkoušené Torro a odechl jsem si,že jsem se předešlého krámu zbavil.
kapitan

Odeslatod bété v Ned 17. Dub 2011 20:07:09

Páni, co člověk nevymyslí. :) Já všechno dělala ručně a nenapadlo mě, že se dá vysávat i listí. :D

Odeslatod PetrBroz v Čtv 03. Bře 2016 9:20:16

Co si myslite o tomto vysavaci listi? http://www.maxtechnika.cz/vysavac-listi ... -3100.html a obecne hlavni rozdily mezi jednotlivymi kousky je v sile vysavani a velikosti pytle, ale jeste nejaky dulezity parametr? diky za odpoved
PetrBroz

Odeslatod tibkor v Stř 21. Pro 2016 11:21:28

bété napsal:Páni, co člověk nevymyslí. :) Já všechno dělala ručně a nenapadlo mě, že se dá vysávat i listí. :D

tak niekto má okolo domu pomaly listnatý les a ručne by to hrabal celý rok :)
Mám v obľube kvalitné vône a parfémy a tým nemyslím len originálne parfumy z parfums.sk ale aj kvalitné alternatívne parfémy FM Group.
tibkor

Zpět na Zahradní technika