ABradio - poslouchej online!

Jaký gril vybrat? Máte někdo zkušenost s BGE?

Moderátor: Living

Jaký gril vybrat? Máte někdo zkušenost s BGE?

Odeslatod Anna89 v Stř 11. Dub 2012 16:33:25

Dobrý den,
máte prosím někdo zkušenosti s tímto grilem?
http://www.kamnarstvi-podebrady.cz/gril-big-green-egg

Známí mi ho doporučují, že je velmi odolný a není třeba ho uklízet ze zahrady ani v zimě a je fakt, že když jsme na něm grilovali, tak jídla byla úplně jiné kvality než z nějakého plynového nebo běžného na uhlí - prý je tam fígl v nahřáté keramice a dostalo mě, že jsme si v něm připravili i mini pizzu a dětem ovocné šátečky z listového těsta. Bohužel ta cena. Poraďte mi někdo prosím, pokud opravdu vydrží co inzerují, tak ho koupím!

Děkuji
Anna89

Re: Jaký gril vybrat? Máte někdo zkušenost s BGE?

Odeslatod CZEchito v Stř 11. Dub 2012 18:56:02

Asi takto, vaše registrace Stř 11. Dub 2012 17:24:42 a první příspěvek 17:33:25. Připadá mi to jako skrytá reklama. Ale na takovouto věc se reklama dělat musí, protože za ty peníze je to neprodejné.

Tohle všechno a ještě víc umí grily weber např. nejdražší model na uhlí http://www.wgrills.cz/grily-na-drevene- ... h-n-go.htm navíc mají výhodu v tom že jsou asi třikrát levnější, dají se snadno přemístit díky větším kolečkům a menší váze, osvědčené materiály, spolehlivý výrobce, mnohem větší grilovací plocha, větší výběr příslušenství atd.
CZEchito

Odeslatod Anna89 v Pát 13. Dub 2012 9:42:54

Tak asi takhle - když chcete něco komentovat nebo vytvořit novou diskuzi, není náhodou potřeba se zaregistrovat? Vy jste také zřejmě první reakci nebo téma měl hned po registraci, ne? Takové komentáře si příště můžete nechat pro sebe když nedomyslíte všechny možnosti.

Můj dotaz byl čistě proto, že mám jen jedny známé, kteří tento gril vychvalují a nevím kde jinde se na tento konkrétní gril zeptat než tady, kde už poměrně dlouho pročítám různé jiné diskuze.

Weber se mi prostě jen nelíbí, navíc většina lidí po něm sáhne jen proto, že na něm griloval Polreich. Proto se ptám na BGE, které jsem prohlížela i na výstavě a nezdál se mi malý nebo s málo příslušenstvím.

Takže asi tak, děkuji za názor, bohužel mi ve výběru moc nepomůže. Možná se ozve někdo jiný, kdo s ním má svou zkušenost.
Anna89

Odeslatod Dasa11 v Sob 14. Dub 2012 15:11:56

My jsme predloni kupovali elektricky Weber - na rychlou veceri pro 4 se hodi a da se na nem grilovat i na balkone - ale pravda je kapku drazsi a loni na vetsi grilovani mame plynovy CAMPINGAZ Adelaide 4 a ten si teda pochvaluji vsichni:)
Dasa11

Odeslatod BARA.H v Ned 15. Dub 2012 13:50:55

Zkušenost přímo s tímto grilem nemám, ale zdá se mi tedy dost drahý a dost malý. My máme už pár let tohle to: http://www.charbroil.com/tru-infrared-b ... urner.html a i s tímhle mám občas pocit, že se mi tam toho dost nevejde. Takže čím větší, tím lepší.
A když už byla řeč o Weberu, tak ten tedy vypadá daleko líp než tohle. To je jak khaki hrůza někam za keř.
BARA.H

Odeslatod kremla v Ned 15. Dub 2012 18:43:54

Ahoj,BGE jsme si koupili asi před měsícem.Zatím jsme na něm grilovali asi 4x,ale jídlo má fantastickou chuť.Rozhodně zatím nelitujeme.
kremla

Odeslatod Anna89 v Ned 15. Dub 2012 20:58:43

kremla:
a jakou velikost jste si pořídili? Stačí Vám? Mě se líbí velikost L, bez problémů musí stačit pro celou rodinu, vždyť najednou se tam musí vejít bez problémů i 8 steaků, u známých nás bylo 7 a jedli jsme všichni..

Jinak vzhled je věcí vkusu. BGE v dřevěném stole je pěkné, navíc velká přípravná plocha a dost místa na odkládání - nevím, mě se prostě líbí, jen asi potřebuji přesvědčit, že to bude dobrá investice. A hlavně chceme gril na uhlí.
Anna89

Odeslatod robijn v Ned 15. Dub 2012 21:49:03

kremla napsal:Ahoj,BGE jsme si koupili asi před měsícem.Zatím jsme na něm grilovali asi 4x,ale jídlo má fantastickou chuť.Rozhodně zatím nelitujeme.

ty brdo, v breznu 4x grilovat. Padli na hlavu nejste?
robijn

Bydliště: Na sever od Kolina. Ne, tam ne, to uz je daleko. Kousek zpatky.

Další

Zpět na Zahrada