Přísavník tří nebo pěti?

Moderátor: Living

Re: Přísavník tří nebo pěti?

Odeslatod HonzaPM v Čtv 09. Říj 2008 11:19:36

Marto, ahoj. Taky budu vést přísavník přes chodníček,
vymyslel jsem si lehkou konstrukci ze dvou (čtyř, šesti) trámů
navzájem se překládajících - takový styl "jakoby základ pergoly".
Pod nimi by mělo vzniknout průchozí loubí.
Foto nebo nákres zatím nemám, nosím ho v hlavě :x-winking: ,
ale myslím, že si to lze snadno představit.
HonzaPM

Odeslatod Keria v Čtv 09. Říj 2008 11:47:35

Mam na dome patprsty prisavnik 8-) - povodne som planovala na pergolu vytiahnut tiez trojprsty... ale dostala som ho od kamosky ...tak som dala aky som mala ;) .
...a on mi preliezol aj na dom- z pergoly sa vyhonky prichytili popod strechu na drevene podbitie a spustili sa dole ako "zavesy" - dnes to vyzera, akoby boli steny cele obraste, ale len visi....Dost ho treba krotit a strihat, lebo naozaj rastie prislis bujne - zastrihavam 2-3 za sezonu napr. "otvory" na okna - v horucom lete ho spustim nizsie a krasne chrani ako "markiza" proti prehrievaniu..potom ho zase skratim, aby bolo v miestnostiach dostatok svetla..
Vynimocne sa niektory slahun prichyti prisavkami aj na omietku - uplne hladku , ale odtial ho vzdy hned odstranujem, ked prisavky zaschnu, daju sa lahko zoskrabanut.....
Keria

Odeslatod dáša v Ned 30. Říj 2016 19:59:06

Dobrý den, trošku oživím starou diskuzi o přísavníku.Chtěla bych se zeptat, jestli můžu zasadit přísavník nahoru na zeď a jestli se mi bude pnout dolů po zdi. Nebo se musí sadit dole pod zeď a poroste jen vzhůru. Mám obě možnosti, ale ta horní by se mi líbila více. Nenapadlo by mne to ,kdybych to neviděla minulý týden kousek od nás kde bydlím u cesty. Zeď končí dole chodníkem a přísavník je nahoře v trávě a pěkně se plazí po hraně zdi a pak dolů a do šířky.
dáša

Předchozí

Zpět na Zahrada