Závlahy

Moderátor: Living

Závlahy

Odeslatod Martin73 v Stř 30. Led 2008 21:34:53

Zdravím všetkých, prosím Vás, má niekto praktické skúsenosti so záhradnými závlahami. Mám na mysli hlavne akú značku máte vyskúšanú. Zatiaľ som oslovil troch ľudí čo robia závlahy a všetci traja robia s Hunterom, vraj super kvalita a primerané ceny. Ale čo tak Claber, Gardenia (či Gardena?), prípadne niečo iné???
Martin73

Re: Závlahy

Odeslatod stavitelka v Čtv 31. Led 2008 11:55:05

My mame taky Hunter,firma nam zavlahu delala na podzim, takze to jen vyzkouseli zatim "nanecisto" a zazimovali, ted se bude na jare delat zahrada, vysevat travnik..., tak vyzkousime naostro, ale jak jsem videla to zkouseni, myslim, ze je to supr vec , jsem z toho nadsena, ehm manzel tedy uz podstatne mene, nebot to neni zrovna lacina zalezitost... :D Tak preji hodne stesti v rozhodovani, nevim kolik se semka ozve lidi, kdyz jsem patrala info o zavlahach, tak je na netu vice reklamy nez diskuzi o skutecnem uzivani...
stavitelka

Odeslatod Martin73 v Čtv 31. Led 2008 19:47:44

Vďaka za info. Ja mám také šťastie na informácie z diskusií asi vždy..... Keď som pátral po pohonoch na posuvné brány, tak som sa tiež ničoho nedopátral. Našťastie brána je v pohode. Dúfam že to rovnako dopadne aj so závlahami. Lacné to teda nie, to je pravda, ale každá "sranda" čosi stojí, len aby ten Hunter bola tá správna voľba....... (smile)
Martin73

Odeslatod Nekok1 v Pát 03. Dub 2015 15:34:59

to je docela divné, protože dle mých informací se u nás i ve světě nejvíc instaluje Rain Bird, a i když se hunter velmi snaží,stále nedosahuje kvalit Rain Birdu. Je to jako souboj HyundaixŠkoda. Stačí se podívat kolik je Rain Birdu nainstalováno na golfech - u nás tak 50 hřišť, hunter jen několik a většinou méně významných (nechť se na mne nezlobí), to o něčem svědčí. Claber, Gardena, apod. jsou hobby sytémy, nemá smysl porovnávat. Mrkněte na http://eshop.ittec.cz/kategorie/zavlazovaci-systemy/ 8-)
Nekok1

Odeslatod pajka111 v Úte 22. Zář 2015 10:38:38

Zdravím... taky děkuji za tipy.. Budem pořizovat závlahu na zahradu a tak tady taky koumám, která je dobrá.. Našla jsem stránky http://www.toro-zavlahy.cz/cs tam je celkem dost infomrací.. Ale praktická rada a přímý typ na nějakou je lepší..Tak díky ;)
pajka111

Odeslatod Veselý v Pát 12. Úno 2016 10:16:43

Automatické závlahy jsou super. Hlavně na stará kolena to ocení
Veselý

Zpět na Zahrada