ABradio - poslouchej online!

Co jste DNES dělali na zahradě?

Moderátor: Living

Re: Co jste DNES dělali na zahradě?

Odeslatod sany v Úte 04. Čer 2013 8:26:12

No počasie je fakt nepríjemné a nám na Slovensku ho také sľubujú až do polovice júna :smile-07: Verím, že Vy všetci aj Vaše záhrady sú v poriadku a veľká voda sa Vám vyhýba.
sany
sany

Odeslatod Stoupa64 v Úte 04. Čer 2013 11:30:30

Já jsem dneska z ráno zasadil mrkve a ředkve, snad ještě není příliš pozdě. Chystáme ještě nějaké ty bylinky a pozdní cibuli, takže doufám, že se nám to všecko chytne!

Odeslatod fůrie v Úte 04. Čer 2013 11:41:47

no to se máš, já už tu mám 14 dnů clemátis a nemůžu ho zasadit, neb rýžoviště :2_angry:
Dneska se chystám ostříhat šeřík, déšť ho tak nějak odkvetl a to samý dva roďáky vyštípat, taky jsou celý umlácený.
Odešla mi bazalka do věčných lovišť a to na ní ani nepršelo, prostě je zima a hnusně :palec_down: :palec_down: :palec_down: blil bych, velebnosti
Tvá Máňa Obrázek
fůrie

Odeslatod lukasx v Úte 04. Čer 2013 13:32:04

Dneska jsem si užíval výsledků vlastního lenošení. Obnechal jsem při posledním sekání trávníků část, kde jsem měl podezření, že by mohla vyrůst krásná louka. A ono jo - máme nádhernou louku plnou kopretin, zvonečků a dalších kytek. Ne všude je potřeba anglický trávník...
Přílohy
zahrada.jpg
Chcete si sami vyrobit pískoviště, houpačku nebo vláček pro děti na zahradu? Stačí se inspirovat na: Tesařík zahradní. Veškeré fotografie pocházejí ode mne Lukáš Budínský fotografie
lukasx

Odeslatod kvetinka272 v Úte 04. Čer 2013 14:18:07

29052013 zahradní kytice.JPG

29052013 kytice kopretin.JPG

Taky jsme nechali alespoň kousek na naší malé zahrádce. A stálo to za to :palec_up: Tvoje louka je kouzelná, málo kde se už vidí :palec_up:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Tvé problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si jí udržet Obrázek
Prosím, pomozte nám získat víc misek pro opuštěné pejsky: http://www.pesweb.cz/cz/naplnte-misky#misky-history Stačí denně kliknout na odkaz a je hotovo :)
kvetinka272

Odeslatod sany v Stř 05. Čer 2013 9:05:46

lukasx, áááááách, tá romantika, krásna lúka :palec_up:
Kvetinka, to sú milé ostrovčeky, margarétky sú moje obľúbené kvety, aj teraz ich mám v práci na stole :smile-61:
sany
sany

Odeslatod Današ v Stř 05. Čer 2013 10:32:32

Nádherná louka :o i ostrůvky kopretin...
Snažila jsem se vysít zvonky i kopretiny do sousedovy zahrady ;) , abych měla nějaké potěšení, když už tu trávu posekají až když uschla na stojáka :( Jenže jaksi se nic neujmulo, zato srha, pýr, kopřivy a další se mi vesele semení do záhonů :evil:
Današ

Odeslatod lukasx v Čtv 06. Čer 2013 19:51:52

Když se vám tak líbila naše louka, tak ještě z jednoho pohledu - dnes a rozkvetlejší. Díky nemoci jsem zvládl jen obejít polnosti a zkontrolovat opilování maliniště :) V pozadí jsou naše zeleninové záhonky (jen aby nevzešlo podezření, že to jen o nesekání trávy:).
Přílohy
zahrada2.jpg
Chcete si sami vyrobit pískoviště, houpačku nebo vláček pro děti na zahradu? Stačí se inspirovat na: Tesařík zahradní. Veškeré fotografie pocházejí ode mne Lukáš Budínský fotografie
lukasx

PředchozíDalší

Zpět na Zahrada