Jaké zahradní posezení

Moderátor: Living

Re: Jaké zahradní posezení

Odeslatod lukasx v Pon 16. Úno 2015 12:47:06

Já bych tedy neviděl ve smrku problém! Záleží na tom, jak masivní bude. Tuhle dřevěnou lavici jsem vyráběl před 7 roky a drží jako nová. Zatím 1x obnova nátěru.

Pokud to ale někdo vyrobí s 2cm desek, tak se sice ušetří - ale vydrží prd.

Tropické dřeviny je imho zbytečnost do našich končin tahat.
Chcete si sami vyrobit pískoviště, houpačku nebo vláček pro děti na zahradu? Stačí se inspirovat na: Tesařík zahradní. Veškeré fotografie pocházejí ode mne Lukáš Budínský fotografie
lukasx

Odeslatod remet v Úte 17. Úno 2015 9:14:52

kulhanek171: Reklama po 8 letech? To jako vazne?

No nic. Je to sice o individualnim vkusu, ale tyhle venkovske "rustikalni" vytvory nejsou fakt pro me... Ano, nabizite i "moderni", ale prtavy stul 150cm mate za 14000, k tomu zidle a jsme na tech desitkach tisic. Takze co? Nevidite si do ust?

lukasx: Za me je dub lepsi nez smrk a teak lepsi nez dub. Material je vzdycky otazkou ceny. Takze to, ze nekdo pouzije prkynka 12mm je snaha dostat cenu na takovou za kterou si to cesi koupi. Kazdy tu chce porad nejlepe celou sadu (stul+4 zidle) do 10 tisic a vyrobce proste neni kouzelnik. Takze se bud usetri na velikosti, materialu nebo tloustce materialu.

Jinak u designu nabytku je strasne tezke trefit, kdy jeste pusobi masivne a moderne a kdy uz humpolacky a "rustikalne".
remet

Odeslatod kulhanek171 v Stř 11. Bře 2015 6:48:24

remet napsal:kulhanek171: Reklama po 8 letech? To jako vazne?

No nic. Je to sice o individualnim vkusu, ale tyhle venkovske "rustikalni" vytvory nejsou fakt pro me... Ano, nabizite i "moderni", ale prtavy stul 150cm mate za 14000, k tomu zidle a jsme na tech desitkach tisic. Takze co? Nevidite si do ust?

lukasx: Za me je dub lepsi nez smrk a teak lepsi nez dub. Material je vzdycky otazkou ceny. Takze to, ze nekdo pouzije prkynka 12mm je snaha dostat cenu na takovou za kterou si to cesi koupi. Kazdy tu chce porad nejlepe celou sadu (stul+4 zidle) do 10 tisic a vyrobce proste neni kouzelnik. Takze se bud usetri na velikosti, materialu nebo tloustce materialu.

Jinak u designu nabytku je strasne tezke trefit, kdy jeste pusobi masivne a moderne a kdy uz humpolacky a "rustikalne".

Tak téma je pořád aktuální, jen už nikdo nereagoval...
Nevidím si do úst? Předtím jsme se bavili o masivním dřevěném nábytku, ne o nerez nábytku. Ano nábytek v kombinaci nerez a masivní dřevo stojí už v řádech desítek tisíc.
Pokud jsme se špatně pochopili, tak se omlouvám,ale opravdu se zde nesnažím někomu mazat med kolem úst : )
kulhanek171

Odeslatod tynka12 v Ned 06. Bře 2016 13:26:22

My jsme si před rokem pronajali zahrádku, kde budeme platit nájem po dobu dokud tam budeme chtít být... Celé jsme to dali do kupy a přemýšleli jsme o koupi zahradního nábytku, když jsem v obchodech viděla ty astronomické částky, začala jsem přemýšlet o jiném řešení.. nakonec jsem moc hezký zahradní nábytek pořídila z druhé ruky na těchto stránkách a neměnila bych : http://dum-a-zahrada.megainzerce.cz/nab ... ndex-1.htm
:palec_up: ;)
tynka12

Odeslatod Min v Pon 07. Bře 2016 14:10:40

Popravdě já osobně jsem nikdy na nábytek z druhé ruky nikdy moc nedal. Pokud se tedy nejedná o starý kvalitní dřevěný nábytek. Ty většinou jsou dělaný z kvalitního dřeva. Rodinka koupila stůl + židle za nějakých 15tis. a doteď jsou s ním velice spokojení. Jediný co bylo po čase třeba udělat bylo sbrousit a nalakovat, ale jak říkám kvalitní staré dřevo! Poslední dobou zase přichází do módy kovový nábytek, který vypadá celkem hezky. Ten je ovšem lepší kupovat nový, jelikož na inzerci si vůbec nemusíte všimnout prorezlé konstrukce. Já zahradní set koupil na http://www.kokiskashop.cz , takže pokud chcete kovový nábytek, tak určitě porozhlídnout spíše na eshopech nebo v obchodech než na nábytek z druhé ruky.
Min

Odeslatod MarianaM v Stř 09. Bře 2016 16:52:11

http://www.nakup-nabytek.cz/nabytek/zah ... i-sestavy/ mrkni semka, mají tu pěkné posezení
MarianaM

Odeslatod PetrPavel v Pát 25. Bře 2016 20:54:51

Zdravím,
narazil jsem na článek s pár tipy pro výběr nábytku http://stavimbydlim.cz/jaky-zahradni-nabytek-vybrat/. Mě osobně zaujalo to houpací křeslo, nebo spíše postel. Myslím si, že je naprosto ideální na nedělní polední odpočinek. :)
PetrPavel

Odeslatod jiřin v Sob 26. Bře 2016 13:43:50

Ještě je potřeba sem dát reklamu na pondělí až sobotu. Je velká škoda, že tohle fórum je už skoro jen o reklamách
jiřin

Předchozí

Zpět na Zahrada