Dětské hřiště na zahradě

Moderátor: Living

Re: Dětské hřiště na zahradě

Odeslatod Makulka v Stř 19. Dub 2006 13:12:19

Ina: A nemohla bys me dat na nejakou firmu kontakt? Jak jste se k nejake firme v Polsku dostali?
Jinak diky, ani jsem necekala, ze muj prispevek bude mit takovy ohlas, betsinou se na me kazdy diva jako na blazna, proc nejdu radeji s ditetem na verejne hriste. to, co ma na zahrade Hanela je proste NADHERA!
Makulka

Odeslatod IF v Stř 19. Dub 2006 14:34:46

Makulko, my tě totiž chápeme... :D , je lepší, když si děti hrají v koutku na zahradě a já můžu něco tvořit, než když se s nimi musim nudit na hřišti ;)
Naše děti mají jen obyč pískoviště, na naší pidi zahradě mi tak "zabírají" lukrativní kouteček :D Hanela to má fakt krásný (tu) (tu). Ty obrázky to je tvoje práce, viď? Nádhera!! Viděla jsem ve vedlejší diskuzi výzdobu pokoje tvého syna... tam je taky vidět, jak jsi zručná a šikovná. (tu)
IF

Odeslatod ary v Stř 19. Dub 2006 14:51:22

HANELA - TAK TO JE SEN, ÚPLNĚ ŽIVĚ JSEM SI PŘEDSTAVILA, JAK BYCH SI TAM JAKO DÍTKO POHRÁLA A NA TÉ ZÍDCE Z PRAŽCŮ BYCH MĚLA OBCHOD NEBO CUKRÁRNU NEBO BY TAM BYLA MÓDNÍ PŘEHLÍDKA NEBO CVIČENÍ NA KLADINĚ...

Přecvakla jsem na velká písmena , už to tak nechám...

Jo s tím Polskem - dobrý typ, vybírám houpačku pro velké a tam by asi bylo z čeho. Jsou to šikulové.
ary

Odeslatod hanela v Stř 19. Dub 2006 15:45:07

Všem dík za pochvalu, vše jsme si dělali sami. Brácha (truhlář) nachystal dřevo, já jsem natírala a malovala, rákos na střechu roste za zahradou, manžel kompletoval a houpačka Rexík je manželova práce včetně malování. Vše je staré už 4 roky a letos chystáme rekonstrukci. Takže se inspirujte a vyrábějte, ať si Vaše ratolesti mají kde hrát na vše o čem píše ary ;) :D
hanela

Odeslatod HelaF v Stř 19. Dub 2006 17:34:22

Hanela
ta houpacka co je na przine, kde jste sehnali tu pruzinu? Okukovala jsempodobne v parku a ono by to bylo lehke vyrobit, jen sehnat tu pruzinu.
HelaF

Odeslatod hanela v Stř 19. Dub 2006 18:21:56

Helaf: je to pružina ze staré škodovky, ale pro 4leté dítě je slabá, tak jsme si sehnali pevnější z avie a letos ji budeme vyměňovat. Manžel říká, že na tom fakt nic není, jenom mít čas a chuť :).
hanela

Odeslatod HelaF v Stř 19. Dub 2006 20:21:20

Ha! tak to bych mohla sehnat pres brachu, obcas nakladaky opravuje! Diky za tip
HelaF

Odeslatod ina v Pon 24. Dub 2006 13:42:23

Makulka, my sa chystame do firmy Jandrew v Nowom Targu. Maju aj stranku, ale zrovna tuto detsku zostavu maju len v katalogu. Ale volala som s nimi, potvrdili mi aj cenu, a vraj to netreba nejak objednavat dopredu. Buduci tyzden sa tam chystame, tak dam vediet ako to dopadlo. Ta stranka je www.jandrew.pl.
ina

PředchozíDalší

Zpět na Zahrada