popolnica

Moderátor: Living

Re: popolnica

Odeslatod Jana1 v Čtv 16. Čer 2005 5:54:57

Děvčata a co okolo té popelnice postavit "ohrádku" z tekových těch dřevěných truhlíků, co mají opěrnou mříž pro popínavé rostliny, jedna strana plot, na ní kolmo truhlík a na něj kolmo ještě jeden a do truhlíků dát břečťan, ten je zelený i v zímě a v létě k němu přidat pár kytiček, které to barevně zvýrazní.
Jana1

Odeslatod Lída v Čtv 16. Čer 2005 8:49:38

My jsme popelnici zakryli dřevěnými dvířky - jako máme plot a branku.Jelikož jsou plaňky 5 cm od sebe byla stále trochu vidět.Vysadila jsem k nim břečťan a táhnu ho po dvířkách, která se i s tím břečťanem opatrně dají odklonit.Výhoda je, že jsou vrátka zarostlá i v zimě.Břečťan ale musí být vysazená v rohu, kde mají dvířka panty Lída
Lída

Odeslatod Katka v Pát 17. Čer 2005 6:45:08

To je dobrý nápad, ale my máme kovové oplotenie a drevené dvierka by asi nepasovali.
Katka

Odeslatod RadkaDvorakova v Čtv 15. Říj 2020 6:15:08

Ahoj, my jsme na jaře řešili stejný problém. Hledala jsem na internetu různé nápady a nejvíc se mi zalíbil tento otočný systém pro popelnici https://www.plot-eshop.cz/brany-a-brank ... ny-system/ . Kolem rámu jsme dali bambus, takž je popelnice pěkně schovaná a přitom k ní máme dobrý přístup.
RadkaDvorakova

Předchozí

Zpět na Zahrada