Návrh zarady

Moderátor: Living

Návrh zarady

Odeslatod lenak106 v Pát 15. Kvě 2015 1:22:12

Dobrý den, sháním někoho kdo by mi pomohl udělat návrh zahrady (za malou úplatu) k novostavbě RD včetně správného rozmístění rostlin, stromů a keřů. Doufám, že se někdo takový najde a brzy se ozve. Děkuji
lenak106

Re: Návrh zarady

Odeslatod remet v Pát 15. Kvě 2015 8:46:08

Jak velka je to plocha, v jakem je to nyni stavu, co se vam libi, kolik mate casu a kolik penez?
remet

Odeslatod lenak106 v Pát 15. Kvě 2015 11:53:01

Dobrý den,
celková plocha pozemku je cca 1000m2, máme postavený RD typ bungalow + velká terasa, před domem je ještě postavena dvojgaráž. plochu zahrady tedy typuji na cca 500m2 za domem + 150m2 před domem. Na zahradu jsem již zasadila 4 ovocné stromy. V zahradě máme psa - labradora, tudíž je potřeba tomu zahradu přispůsobit. Jinak zahradu si představuji jako více okrasnou (vepředu), vzadu chceme ještě udělat v rohu posezení - gril+udírnu. Mám i fotky, ale nějak mi to sem nejde vložit. Můžu poslat na e-mail. Za kolik by jste mi udělal návrh?
lenak106

Odeslatod kapitan v Pát 15. Kvě 2015 14:27:51

Dobrý den,nechci vam brát nadšení,ale začínáte špatně. Zahradu děláte na cely život, takže je velmi důležité mít kvalitní projekt. Ten je vlastně nejdůležitější! Projektant musí osobně změřit vše co se na pozemku nacházi,pak navrhuje tvary záhonů. Ty jsou přesně rozměrově zakresleny. Pak konzultujete co se vám líbí za rostliny a projektant pořád mění...Dobry projekt se dělá i měsíc. Vlastní osazení je již jen o práci a technice. Doporučuji udělat projekt samostatně. Osazení buď sám nebo firmu přes výběrové řízení [rozdíl cen je opravdu obrovský]. Když zahradu dělá firma máte záruku minim.rok. Takto jsem dělal v březnu. Hlavně vybírejte projektanta po shlédnutí jeho prací!! Zahrada je drahá záležitost,takže se vyplatí dělat vše s rozmyslem.
kapitan

Zpět na Zahrada a pokojové květiny