Sekačka MTD 46 SPB

Moderátor: Living

Sekačka MTD 46 SPB

Odeslatod K+R+r v Ned 09. Kvě 2010 19:47:42

Dobrý den,
měla bych dotaz, zda někdo nemáte tuto sekačku MTD 46 SPB? Jak jste s ní spokojeni? Má nějaké "chyby"?
Děkuji Katka
K+R+r

Re: Sekačka MTD 46 SPB

Odeslatod LDavid v Pon 10. Kvě 2010 8:02:57

Ahoj, uvedenou sekačku neznám. Koupil jsem ale před pár lety elektrickou sekačku MTD v hypermarketu. Těsně před skončením záruky se objevila vada - zřejmě mechanický problém s brzdou nože. Asi by se jednalo o drobnou vadu, ale... brzda je součástí motoru, autorizovaný opravář by se ale dovnitř nedostal, musel by vyměnit celý motor. Jenže náhradní díly dlouhodobě nebyly. Navíc prý cena náhradního motoru přesahuje cenu sekačky, za kterou se v hypermarketu dá koupit. Protože to bylo ještě v záruce, klasifikoval to jako neodstranitelnou vadu a doporučil sekačku vrátit, vzít peníze a koupit nějakou "opravdickou" sekačku, která sice nebude stát 2.000, ale u které každá sebemenší kravina nebude znamenat totálku.

Mám tedy značku MTD zafixovanou jako nespolehlivou hypermarketovou značku. Čímž samozřejmě netvrdím, že někdo jiný nemůže mít lepší zkušenost...
LDavid

Re: Sekačka MTD 46 SPB

Odeslatod J.R. v Pát 10. Čer 2011 11:27:55

Par let nazpatek jsem koupil benzinovou MTD sekacku, nejaky zakladni model bez pojezdu, vse vypadalo v pohode, lehka, startovala pekne. Co me ale prekvapilo ze startovaci snura kterou jsem pouzil parkrat moc nevydrzela, nicmene je to zanedbatelna polozka tak sem ji vymenil. Ted po case sem zjistil ze gumovy primer na nasani benzinu pred startem je totalne popraskany a nefunkcni, nevim proc to neudelaji z materialu ktery odolava benzinu. Po zalepeni to zatim funguje. Sice by to mela byt americka znacka a ne china, ale kde to vyrabi tezko rict. Jinak zatim vse funguje bez problemu.
J.R.

Zpět na Zahrada a pokojové květiny