Zásilka přes Internet

Moderátor: Living

Zásilka přes Internet

Odeslatod Livia v Pát 30. Dub 2010 19:35:45

Ahoj všem! Jdu k vám pro radu. Objednala jsem si tady http://www.zahradkarske-potreby.cz/aksa ... 598138.php 2sáčky semen bílého aksamitníku. Předem jsem se ptala, jestli to jde nějak poslat, aby mne doprava nestála více než ta semena. Sdělili mi, že to nebude stát více než 50 kč i s dopravou ( dobírka, ceny neznám, proto jsem se ptala přímo jich ), s tím jsem souhlasila. Dnes jsem zásilku dostala - 112 kč!!! Převzal to manžel, já bych to nepřijala, nebyla jsem bohužel doma. Cítím se podvedená, semena stála 35 kč, zbytek doprava. S tím by normální člověk přece nesouhlasil. Dá se to nějak reklamovat? Stalo se vám něco podobného? Děkuji :x :cry:
Livia

Re: Zásilka přes Internet

Odeslatod robijn v Pát 30. Dub 2010 20:11:22

kdyz si das ty dva pyliky do kosiku a vyplnis zpusob platby tak ti to hned ukaze kolik to bude stat vcetne dopravy. Jak sis to teda objednala? Dyk tu cenu musis mit na objednavce.
robijn

Bydliště: Na sever od Kolina. Ne, tam ne, to uz je daleko. Kousek zpatky.

Odeslatod Livia v Pát 30. Dub 2010 20:41:23

Telefonicky. Nejprve jsem se ptala na cenu dopravy, jestli to má vůbec cenu objednávat. Ujistili mne, že cena semen včetně dopravy nepřesáhne 50 kč. Proto jsem si to objednala - a tak jsem dopadla. :(
Livia

Odeslatod robijn v Pát 30. Dub 2010 21:11:12

jsou horsi veci, cena za novou zkusenost mohla byt daleko vyssi. Ted jeste aby z tech seminek neco vyrostlo, nebo te to bude stvat cele leto
robijn

Bydliště: Na sever od Kolina. Ne, tam ne, to uz je daleko. Kousek zpatky.

Zpět na Zahrada a pokojové květiny