Pojďme si promluvit o pokojových rostlinách.

Moderátor: Living

Pojďme si promluvit o pokojových rostlinách.

Odeslatod Nejji v Čtv 11. Bře 2021 0:14:12

Miluji myšlenku pokojových rostlin, ale jejich praktické začlenění do výzdoby je mimo mě. Z mé zkušenosti jsem potkal dva typy lidí: příležitostného majitele pokojové rostliny s tím One Lone Survivor, který zmutoval kvůli podivné vodě a navzdory všemu se stále zvětšoval a zesiloval. A svobodný chlap, který žije sám s kočkou a podobně, 30 rostlin pavouků.

Pro mě pokojové rostliny prostě nejsou opravdu praktické. Jsou špinaví (doslova jsou špinaví), vyžadují častou údržbu, mohou snadno začít hnít, pokud jsou špatně ošetřeni / přeplněni, mohou být zamořeni brouky, nejsou zvláště přátelští k dětem nebo mazlíčkům (a naopak), a pokud uspět proti všem těmto věcem a vaše rostlina si vede dobře, je obrovská a těžká a je obtížné se s ní pohybovat / čistit.

Ale doslova každé jedno vlákno, kde má někdo umělé rostliny, někomu podobné, „nah, boo, to je hovno, je nevkusné. Pořiďte si pěknou hadí rostlinu.“

A jediné, na co si myslím, je hrubá podivná kůra ze sušené půdy, možná, že bude prašná, která se hromadí kolem okraje květináče. Nebo pes, který to objevil a musel vysávat zalévací půdu a kousky bývalé rostliny.

Tak jaké je tvé tajemství, kámo? Jak zajistíte, aby pro vás pokojové rostliny fungovaly????
Nejji

Re: Pojďme si promluvit o pokojových rostlinách.

Odeslatod Nejji v Sob 13. Bře 2021 8:18:53

Nejji napsal:Miluji myšlenku pokojových rostlin, ale jejich praktické začlenění do výzdoby je mimo mě. Z mé zkušenosti jsem potkal dva typy lidí: příležitostného majitele pokojové rostliny s tím One Lone Survivor, který zmutoval kvůli podivné vodě a navzdory všemu se stále zvětšoval a zesiloval. A svobodný chlap, který žije sám s kočkou a podobně, 30 rostlin pavouků mobdro kodi.

Pro mě pokojové rostliny prostě nejsou opravdu praktické. Jsou špinaví (doslova jsou špinaví), vyžadují častou údržbu, mohou snadno začít hnít, pokud jsou špatně ošetřeni / přeplněni, mohou být zamořeni brouky, nejsou zvláště přátelští k dětem nebo mazlíčkům (a naopak), a pokud uspět proti všem těmto věcem a vaše rostlina si vede dobře, je obrovská a těžká a je obtížné se s ní pohybovat / čistit.

Ale doslova každé jedno vlákno, kde má někdo umělé rostliny, někomu podobné, „nah, boo, to je hovno, je nevkusné. Pořiďte si pěknou hadí rostlinu.“

A jediné, na co si myslím, je hrubá podivná kůra ze sušené půdy, možná, že bude prašná, která se hromadí kolem okraje květináče. Nebo pes, který to objevil a musel vysávat zalévací půdu a kousky bývalé rostliny.

Tak jaké je tvé tajemství, kámo? Jak zajistíte, aby pro vás pokojové rostliny fungovaly????

I got this,..
Nejji

Re: Pojďme si promluvit o pokojových rostlinách.

Odeslatod Nerd90nuk v Stř 07. Dub 2021 15:26:37

Hallo, ich bin ein Fan von Zimmerpflanzen und habe eine große Sammlung. Ich habe meine Sammlung auf Bestellung zusammengestellt zimmerpflanzen bestellen . Deshalb tausche ich immer gerne Zimmerpflanzen aus und bekomme eine neue Pflanze für meine Sammlung.
Nerd90nuk

Zpět na Zahrada a pokojové květiny