moja nedorobená kuchyňa

Moderátor: Living

Re: moja nedorobená kuchyňa

Odeslatod Lotta v Stř 30. Bře 2005 14:04:29

Což o to, HrD je šikovný až moc, a so sadrokartonom už sme vymakaní z podkrovia, ale HRD nechce zastavať celý kotol a tie rúrky sú tam tak asymetricky .. som rozmýšľala, že to schovám nejakou látkou alebo čím...:S
aj by sa tá kúpeľka obložením kotla hrozne zmenšila, už aj tak je maličká... :(

a jasné že terasa bola hotová ako jedna z prvých vecí... :D No teda, nie úplne, postupne sa dokladajú betónové kocky v dlažbe, lebo ešte aj tie si robíme sami ;)
Lotta

Odeslatod Romanag v Stř 30. Bře 2005 15:44:53

Ahoj Lottko,
moje segra mela neco podobneho za zavesem - mela ho udelany jako ctvrtkruh - tyc pod stropem a az na zem - tamevomodry s bilou, batikovany.
Docela to vypadalo pekne.
Romanag

Odeslatod conny v Stř 30. Bře 2005 18:22:43

Lottka,

ciernu dosku v ziadnom pripade. mala som v starom byte a uz nikdy viac - mimoriadne zle sa to udrziava. a nezavisi to od toho aky mas vztah k poriadku. ja som teda dost bordelar a bola som z toho na nervy. okrem toho to budes mat prilis tmave. k mavemu drevu svetla doska. kukni na moju kuchynu tusim v Zvedava - okno do kuchyne.

conny

Odeslatod Tyna v Stř 30. Bře 2005 22:19:34

Lotta, my také přestavujeme. Teď jsem na druhé MD, a peněz není nikdy dost, půjčím si od známých digitál a pošlu sem svoji kuchyň a budeš klidná a depky přejdou, máme udělané veškeré rozvody ale kuchyň zůstala původní(20 let stará), teď v první řaďě zřídíme dětem pokoj, dcera jde v září do školy tak si myslím že je to na prvním místě a pak teprve budu uvažovat o kuchyni. Jo a teké děláme vše samy, manžel je šikovný kutil, a já mu ráda pomáhám, máme z toho větší radost když něco vyrobíme. Máme dodělané jen podkroví a např. místo světel jen žárovky,, do obyváku jsme si pořídily takové ty papírové koule z IKEI. Že žijeme v nedodělaném bytě deptá moji mamku, a skoro pokaždé když k nám přijede se kvůli tomu pohádáme, přitom jsem na tom z mých sourozenců(jsme 4, já nejmladší) asi nejlépe. Držím ti palce a podej si sportku určitě vyhrajete a pak půjde vše lépe. pevné nervy přeje Tyna.
Tyna

Odeslatod MartaK v Pát 01. Dub 2005 20:13:08

A co zakrýt bojler vertikální žaluzií? Viděla jsem něco podobného a vypadalo to dobře.
MartaK

Odeslatod Lotta v Pon 04. Dub 2005 10:08:39

Díky za všetky tipy, priatelia, tú čiernu dosku si ešte určite poriadne zvážime, pôjdeme niekedy popozerať, čo všetko obchod ponúka a potom sa rozhodneme.
Lotta

Předchozí

Zpět na Ostatní a volná diskuze