svatba v září???

Moderátor: Living

Re: svatba v září???

Odeslatod Návštěvník v Čtv 24. Bře 2005 15:19:59

Vdávala jsem se 26.října před třemi lety a měla jsem šaty s krátkým rukávem!!! Počasí nám přálo :). Takže bych se září nebála!
Návštěvník

Odeslatod Alena23 v Čtv 24. Bře 2005 17:55:36

Anavi, 26.10.2001? já 13.10.2001, a bylo taky moc hezky, teploučko.
Alena23

Odeslatod Andrea28 v Čtv 24. Bře 2005 18:39:51

Ahoj Jani,
já se vdávala loni 11.září, bylo krásné babí léto a když jsme měly obřad tak nám skáplo pár kapek štěstí, no prostě paráda.
Rozhodovala jsem se mezi začátkem července a září, nakonec si myslím že jsem vybrala dobře, protože v červenci nebylo moc hezky.
Andrea28

Odeslatod Arnost v Čtv 24. Bře 2005 21:51:14

Hmm, ja se zenil na VRSR (kdo si nepamatuje, tak 7.11.) pred rokem a pul a bylo hnusne. Ale o to prece nejde, ne?
Arnost

Odeslatod Návštěvník v Čtv 24. Bře 2005 22:00:29

Aleno23,
my se chtěli taky brát 13. (protože jsme se rok předtím 13.seznámili), ale už to bylo obsazené :).
Souhlas s Arnostem - na počasí fakt nezáleží!!!! Je to jen jeden den v životě (i když dost významný). Ty dny, co přijdou potom, jsou daleko důležitější :). Tak ať vám to hlavně klape!!!
Návštěvník

Odeslatod Mika v Čtv 24. Bře 2005 22:42:45

Ahoj,
vdávala jsem se 22. 10. 1994 a měla jsem krátký rukáv, je teda fakt, že moc hic mi nebyl, ale dalo se. Měli jsme to takové střídavé - chvilku svítilo sluníčko, chvilku pršelo. Září bych se každopádně nebála. Kamarádka se vdávala 12. 9. 1992 a bylo vyloženě nádherně, ač večer docela chladno.
Mika

Odeslatod Betty v Pát 25. Bře 2005 9:04:14

Jani,
napiš víc o té své svatbě..
Snažila jsem se zapojit do diskuze na www.svatby.cz, ale zrovna se tam probíralo, že starší nevěsty (rozuměj víc než 25) by neměly být v bílé a celkově už jim to nemůže tak slušet, tak jsem od tamtud vypadla.
Betty

Odeslatod Hanka v Pát 25. Bře 2005 16:02:15

Jani,
záleží spíš na Vás než na datumu. Já se vdávala 4.9. loni a bylo to fajn, počasí nádherné. Spíše než počasí, bych víc po zkušenostech z vlastní svatby doporučovala řádně rozmyslet koho pozvete. My jsme měli o to horší, že svatba byla česko-slovensko -moravská a bohužel bylo dost problematické to udržet v klidu. Mohu bohužel konstatovat, že opravdu ikdyž jsme malý národ jsme přesto každý dost odlišný ve svých představách o svatbě. Nejsou odlišnosti jen v národech a je dobré pečlivě rozmyslet kdo má co na starosti, neboť se mi bohužel jako nevěstě stalo, že rodiče se ukázali jako organizačně neschopní a tím jsem si musela nakonec svatbu řídit sama. Což při hostech a přátelích je dost vyčerpávající. Ale přesto všechno to byla pěkná svatba , ono se nemůže vše povést. Člověk se nevdává každej rok. Tak už dopředu hodně štěstí. Jen poznamenám na okra, kamarádka se vdávala o dva měsíce dřív a zrovna chytla blbý den, že málem v ramínkových šatech zmrzla a vzhledem k tomu, že měla vlečku a bylo po dešti,tak ze vzhledu šatů následně byla docela špatná.
Hanka

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze