televizní programy v časopisech

Moderátor: Living

Re: televizní programy v časopisech

Odeslatod eva arna v Ned 13. Bře 2005 11:59:51

Všem vám děkuji, vypadá to, že si vyberu.

janmil: Priority se mění, ano. Jen se u toho preferování komerce divím akcím typu Největší Čech a snaze získat Dalimilovu kroniku.
eva arna

Odeslatod janmil v Ned 13. Bře 2005 14:41:40

Dneska je všechno o penězích, které jsou až na prvním místě.
janmil

Odeslatod AlenaC v Pát 25. Bře 2005 9:10:57

To Eva Arna
Myslela jsem, že jsme tak nešťastné a popletené jen my s dcerou a hledala jsem chybu ve své zkostnatělosti. Tak mě moc potěšilo, že stejný problém má i někdo další. Už jsem prošvihla několik věcí, na které jsem se těšila. Asi taky přejdu na jiné noviny.
AlenaC

Odeslatod M 263 v Pát 25. Bře 2005 10:27:15

Přidávám se k Veronice a milush, také několik let kupuji TV magazín, zdá se mi nejpřehlednější.
Jsou tam i programy STV 1 ,STV 2 a JOJ.
M 263

Odeslatod Majka v Pát 25. Bře 2005 13:34:14

TV magazín, navíc tam jsou kódy pro časování videa. Sousedka si je k nám chodí opisovat, nechápu, že nezmění časopis :S
Majka

Odeslatod Návštěvník v Pát 25. Bře 2005 14:19:07

Evo Arno,
musím říct, že založením této diskuze jsi mě velmi pobavila :) :)!!!
Když jsem poprvé koupila MF Dnes s přeházenými programy, manžela to neuvěřitelně rozhodilo!!!! Celej večer u toho nadával, pořád koukal na jiný sloupeček a divil se, co že to v tý televizi dávaj!? Já už jsem se skoro začala obávat o jeho normálnost, když kvůli tomu tak vyváděl, ale jak vidím, je vás takových víc, co máte rádi svý jistý :) - to mě uklidnilo :). Ale každopádně jsem byla pověřena nákupem jiných novin - tak kupuju v pátek Deníky Bohemia. To si MF Dnes teda zavařila :)...
Iva
Návštěvník

Odeslatod miljan v Pát 25. Bře 2005 21:05:13

Mám strach, aby to nepřehodili i v jiných novinách a časopisech. V MF Dnes jsem si dodnes nezvykl, pořád čumím do jiného sloupečku a divím se, že jsou některé pořady "zrušeny". Proto raději surfuji, mohu si udělat program podle sebe.
miljan

Odeslatod Evuska v Pát 25. Bře 2005 21:29:33

Já už tento týden úspěšně hledala v programech podle TV magazínu. Na příští týden jsem ho zapomněla koupit, snad to nějak přežijeme :-), ono toho opravdu zajímavého stejně v televizi moc není. MFD odhásím, naštvali nás. Abyste věděli, v naší rodině, když převládne zlost, tak se pořád ozývá jedno sprosté slovo. Já v těch chvílích tvrdím, že přivolávání lehkých ženštin na pomoc nemá cenu, že nepomohou. A musela jsem těch slov na "K" vyslechout hodně... Takže nadále bez MFD.
Jinak - jsem eva arna, co se původně ptala, jenže na livingu už se třetím jménem během roku.
Evuska

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze