televizní programy v časopisech

Moderátor: Living

televizní programy v časopisech

Odeslatod eva arna v Sob 12. Bře 2005 19:00:38

Věřím, že mi někdo poradí, ve kterém časopise nebo v magazínové příloze deníků najdu televizní programy řazené zleva:
ČT1, ČT2, Nova, Prima
Ještě nedávno takto řadila programy ve svém magazínu MF Dnes. Byl to jeden z důvodů, proč máme předplacený právě tento deník. Od té doby, co sloupce s televizními stanicemi přeházeli, se prakticky v programu neorientujeme. Zvyk je jak známo železná košile. A než se přeorientujeme, už jsme i několikrát nahráli na video špatnou stanici. Trochu teď postonávám, tak se ptám na livingu a ne v trafice.
eva arna

Re: televizní programy v časopisech

Odeslatod Marta v Sob 12. Bře 2005 19:26:09

Lidové noviny. S přílohou vychází v pátek.
Marta

Odeslatod milusch v Sob 12. Bře 2005 20:20:11

TV - magazin za 8,00 Kc
milusch

Odeslatod janmil v Sob 12. Bře 2005 20:30:06

To eva arna (---.210.178.67.adsl.nextra.cz),jsem stejný případ,také jsem dezorientován.Změnily se asi priority.
janmil

Odeslatod Veronika v Sob 12. Bře 2005 20:45:02

Mnoho let, pravidelně kupuji TV magazín, považuji ho za nejpřehlednější televizní časopis a řazení programů je ČT 1, ČT 2, NOVA, PRIMA, přesně tak, jak mám nastaveny předvolby na televizi: 1, 2, 3 a 4.
Je samostatně prodejný za 8 Kč.
Je též součástí některých pátečních novin, potom je cena o ty noviny vyšší.
Plně doporučuji.
Veronika

Odeslatod Zuza v Ned 13. Bře 2005 10:20:33

TV DUEL.
Je sice za 49,- (v balíčku třeba se Story), ale program je na čtrnáct dní a je tam ještě nějaké čtení.
Zuza

Odeslatod Zvědavá v Ned 13. Bře 2005 11:11:15

Kupuji Lidové noviny s přílohou PÁTEK. Tam je to řazení zleva doprava (chápu tu důležitost) a navíc mi připadají jako jedny z těch "serioznějších".
Zvědavá

Odeslatod Mika v Ned 13. Bře 2005 11:33:13

Mohl by někdo poradit, kde je řazení programů ČT1, ČT2, Nova, Prima, STV1, STV2, popř. k tomu ještě Óčko?
Mika

Další

Zpět na Ostatní a volná diskuze