HYP a HRD - POKRAČOVÁNI !!!

Moderátor: Living

Re: HYP a HRD - POKRAČOVÁNI !!!

Odeslatod Helena v Úte 08. Bře 2005 12:24:42

Alice Č.,
jistě tu najdeš i příspěvky k věci , stačí projít ostatní diskuze.
Helena

Odeslatod Pavel P. v Úte 08. Bře 2005 12:24:43

Alice, naletěla jsi hloupé a ješitné Romaně KvíKvé :-)
Moje příspěvky, které z nepochopitelných důvodů maže admin, byly na rozdíl o jejích výlevů k věci (podlahové topení, tepelné čerpadlo).
To, že jí nepochlebuji a nelezu do pozadí, se jí díky její nesnášenlivé povaze moc nelíbí. Vždyť si stačí přečíst její ubohé primitivní názory na RODIČE svého (kdoví jestli manžela) a na něj samotného.
Jak by se ti líbilo, kdyby takové věci o tobě psala tvoje snacha??
Nejsem sám, kdo této namyšlené a hloupé huse oponuje. Pokud používám ostřejší slova, tak jen proto, že si je v tom okamžiku zaslouží. Být moje dcera, dostala by pár facek.
Pavel P.

Odeslatod marta v Stř 30. Bře 2005 21:02:08

Doufám Pavle,že máš pravdu s tím vracením,ale ať je to bez úroků aspoň pro moji snachu,bylo by to moc kruté,s kterou jsem chtěla být kamarádka,pořád jsem ustupovala,až to nakonec vyvrcholilo tím,že se mnou přestala mluvit úplně,musím být vděčná,že za mnou pouští syna s vnukama,bydlíme na štěstí daleko od sebe.S její maminkou,která snad o tom nemá tušení(nebo má?)si výborně rozumíme.Dnes jsem ráda,že snachu vidím opravdu jen vyjímečně,ona se mnou nemluví a já jí neodpovídám.Dřív mě to docela mrzelo,dnes jsem v pohodě. :S
marta

Předchozí

Zpět na Ostatní a volná diskuze