HYP a HRD - POKRAČOVÁNI !!!

Moderátor: Living

Re: HYP a HRD - POKRAČOVÁNI !!!

Odeslatod Alice Č. v Úte 08. Bře 2005 10:50:45

Heleno, nikoho se nezastávám, jen si myslím, že diskuze s Pavlem P. nemá cenu.
Alice Č.

Odeslatod Helena v Úte 08. Bře 2005 11:25:21

Proč ?
Nemám čas tady všechno číst, ale zdá se mi. že urážet a provokovat nezačíná Pavel P. .
Odpovídá k daným otázkách, ale pokud do něho někdo začne rýpat, tak se brání a pak je diskuze tam, kde je a nikomu se to nelíbí. Myslím že ke škodě všech .
Helena

Odeslatod Romanag v Úte 08. Bře 2005 11:28:40

Alice Č.,
bud v klidu, to ti nepise Helena, ale Pavel P. - nereaguj.
Romanag

Odeslatod Romanag v Úte 08. Bře 2005 11:30:07

Nebo tys videla JEDINY prispevek od Pavla P., ktery by se tykal tematu? :-)
Romanag

Odeslatod Alice Č. v Úte 08. Bře 2005 11:34:05

Heleno, příspěvky Pavla P. z předchozí diskuze jsem nečetla (jsou vymazány), takže nemohu posoudit, kdo koho začal provokovat, ale to co jsem četla tady, jsem považovala za nesmyslné hádání, které nikam nevede.
Alice Č.

Odeslatod Alice Č. v Úte 08. Bře 2005 11:56:54

Tak jsem naletěla, no :o).
Alice Č.

Odeslatod Alena v Úte 08. Bře 2005 12:07:09

Ahoj všichni, kromně Pavla. Pomlouváte tady hlavně dědky tchány, ten můj ujde přes den je v práci, pak leží je unavený, o víkendu moc neotravuje, občas i něco koupí dětem , i když vesměs jsou to bondbóny. Ale Baička naše milovaná... říkám jí Judy, tedy opice, ale je to slušné označení. Sekáče, sekáče, sekáče, televizní seriály o ajur véda, nebo jak se to píše, nic nedělá čumí a bednu a jí u toho čokoládu, nikdy mi nepohlídala ani jedno dítě, nikdy neuvařila, neupekla, jenom radí a blbě kecá, že je špatná doba, politická situace...... Když jsem přišla z porodnice s prvním miminem, po císaři, lezla jsem bolestí po zemi a vytírala chodbu, kterou pochcaly (promiňte ten název) její kočky, rukavice, savo, nahoře řvalo mimino a ona se mě zeptala co budu vařit jestli jim nedám oběd, že jí se nechce. Jestli má někdo zájem budu pokračovat, jen pro zajímavost miluju kytičky a v létě se mnou soupeří kdo má hezčí, aby vyhrála polila mi moje vodou se savem a pak řekla že se spletla myslela že je to hnojivo. Už se těším na léto.
Alena

Odeslatod Romanag v Úte 08. Bře 2005 12:17:17

Aleno,
tak to je sila....pojd pokracovat - ulev si, ale presun se do "cistejsi" diskuse "Tchán a tchyně...." - tahle uz je k nicemu.
Ahoj!
Romanag

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze