Nerez dřez čistění

Moderátor: Living

Re: Nerez dřez čistění

Odeslatod Majka v Pon 07. Bře 2005 22:11:21

Děkuji ti, žes mi to schválil, už jsem začala pochybovat. Smutné na tom ovšem je, že já to jako vtip nemyslela. Ale to je pro chlapa těžko pochopitelné, natož pro tebe...
Tak dobrou Pavlíku, jdu čekat na toho svého dokonalého, dnes se k němu přivinu s mnohem větší chutí. A za to pro tentokrát vděčím tobě!
Majka

Odeslatod Pavel P. v Pon 07. Bře 2005 22:20:18

Vy jste prostě zlatíčka.
Jak už jsem psal, svůj k svému.
Pavel P.

Odeslatod Romanag v Pon 07. Bře 2005 22:39:40

Jdu se zasit...
HRD shani sklenicku na moč - jedna je velka, druha je mala, jina je nepruhledna, dalsi ma nevyhovujici uzaver...uz jsem mu nabidla vse a jedina, co se mu libi, je korenka na safran - tu nedam!
Tak jsem utekla, at si to vyresi sam. Je u toho pekne vztekly, snad mi ten safran nevysype! :-) :-)

Ja jsem nikdy drive netusila, jaky problem je vycurat se do sklenicky - a to my holky mame jeste slozitejsi se trefit nez kluci. Proste vezmu, co je po ruce, kdyz je to maly, odmerim mene, kdyz je to velky - doktorce to bude asi jedno, ne?
Zatim slysim, ze porad jeste stracha (25. minuta hledani sklenicky na curani), takze to proste pro muze asi tak JEDNODUCHE NEBUDE!

Jinak, Majko, s tema skupina jsi to trefila naprosto presne! :-)
Akorat ze skupina 1 a 2 se mohou obcas prolinat plynule prechazet - skupina 3 je s cimkoliv neslucitelna! Bohudik!
Romanag

Odeslatod Petra v Pon 07. Bře 2005 22:43:22

Pavle, proč ses vůbec vetřel do našeho hejna. Připadáš si jako kohout na smetišti a natřásáš se před náma.
Petra

Odeslatod Pavel P. v Pon 07. Bře 2005 22:46:19

Ještě bych doplnil jednu skupinu:
nesnášenlivé píšící na Living (ty se líhnou ze zamindrákovaných píšící na Living).
:-)
Pavel P.

Odeslatod Romanag v Pon 07. Bře 2005 22:47:02

...kapoun na smetisti?.... :-) :-)
Romanag

Odeslatod Pavel P. v Pon 07. Bře 2005 22:49:40

No, zatím si čurejte do skleniček nebo si i ukazujte, já si zatím přeleštím dřez :-)
Pavel P.

Odeslatod Petra v Pon 07. Bře 2005 22:54:27

Proč mezi nás lezeš, když ti vadí naše kdákání
Petra

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze