červené světlo

Moderátor: Living

červené světlo

Odeslatod průdušky v Pon 21. Úno 2005 10:28:37

Ahoj, mám prosbu, máte někdo zkušenost s lampou "BIOSTIMUL"? Podle dealera působí úplně na všechno, ale potřebuji nějakou platnou zkušenost s účinky, než opravdu nakoupím. Děkuji a těším se na odpovědi.
průdušky

Re: červené světlo

Odeslatod janmil v Pon 21. Úno 2005 14:46:02

Zkuste google,svého času jsem tam něco našel,adresy si nepamatuji,pokud se nikdo do večera neozve,tak se zkusím podívat.
janmil

Odeslatod janmil v Pon 21. Úno 2005 18:29:11

http://www.biotherapy.cz/www/s_zkusenosti/basic_vase.php?ru=1
Zde jsou nějaké zkušenosti,já osobně nemám.
Když zadáte do google slovo "biostimul", tak máte zábavu na několik dní.
janmil

Odeslatod Laděna v Pon 21. Úno 2005 19:25:12

V žádném případě nechci dělat tomuto zařízení reklamu . Dlouho jsem odolávala přemlouvání mé známé, která lampu prodává. Dnes lituji, že jsem si ji nepořídila již dříve. Opravdu účinkuje. Můžete si pořídit levnější, kterou musíte mít stále připojenu k el.síti a nebo dražší, kterou nabijete přiloženým akumulátorem a je připravena k použití a nebo ji můžete nasadit do stojánku a používat na části těla, kam normálně nedosáhnete.Účinek je myslím stejný, záleží kolik chcete investovat. Rozdíl v ceně je myslím dvojnásobný. Opravdu pomáhá na klouby, bolesti hlavy, na bolesti ve svalech, na štípance od hmyzu. Jsem po dlouholetém psaní na stroji a počítači po operaci karpálních tunelů a když mám pocit, že se potíže znovu ozývají, ozářím a je po bolesti. Široké spektrum účinku této lampy je uvedeno v příručce a firma také dodává přiloženě ohlasy těch, kteří lampu používají. To sice můžeme pokládat za komerční reklamu, ale já opravdu nelituji, že jsem si ji koupila.
Zdraví Laděna
Laděna

Odeslatod Míla v Úte 22. Úno 2005 9:09:11

Laděna: A vy vážně věříte ohlasům těch, kteří lampu používají a výrobce je umístil do letáku?!?
Míla

Zpět na Ostatní a volná diskuze