Korsika

Moderátor: Living

Korsika

Odeslatod Sára v Úte 15. Úno 2005 16:22:17

Taky frcime na Korsiku:-)
Nekolikrat jsme vyzkouseli Egypt, pohodicka, ale je to presne to kolovani mezi bufety a lehatky a ted me pritel udolal a bude ta Korsika:-)
Tesim se jak male dite, na netu jsem prochazela obrazky a vsechno vypada az podezrele dokonale, vybrali jsem zapadni pobrezi, mestecko Porto, primo v narodnim parku. Tak pa na Korsice :-)
Sára

Re: Korsika

Odeslatod klara v Stř 16. Úno 2005 6:54:28

Ahoj a ve skrytu duše závidím, byla jsem tam. Procestovala skoro celý ostrov pod stanem a byla jsem moc spokojená. Bylo to od koupání v moři až po vysokohorské výstupy, památky, lenošení pod eukalypty. Byla tam prýma parta lidí a veliká zábava. Není se čeho děsit, jen si to vychutnej.
klara

Odeslatod Jarda v Stř 16. Úno 2005 8:12:50

Na Korsiku se těš! Asi před 4 lety jsem tam byl s partou osmi lidí. Jeli jsme dvěma auty, procestovali celý ostrov, spali pod širákem a přestože už jsem navštívil kde co, tohle byla nejhezčí dovolená (i když to loňské Chorvatsko na kolech bylo taky dost super, že Ido? :-). Jak píše Klára, je tam všechno. Moře, hory, památky, vodopády, stará města, korkové duby, dobré víno a milion dalších bezva věcí. Až se vrátíš, na Korsiku hned tak nezapomeneš...
Jarda

Odeslatod rosnička v Stř 16. Úno 2005 8:59:45

souhla, Korsika je proste skvela, ze se tam clovek proste musi a musi vracet:-))
rosnička

Lipari

Odeslatod Romana v Stř 16. Úno 2005 10:42:23

Nebyl nekdo z vas na ostrovech Lipari?
Romana

Odeslatod ida v Stř 16. Úno 2005 13:39:34

Ahoj. Na Liparech jsem nebyla, ale byla tam moje kamarádka jezdit na kole a moooooooooooooooc si to vychvalovala.
ida

Zpět na Ostatní a volná diskuze