Svatební cesta

Moderátor: Living

Re: Svatební cesta

Odeslatod B612 v Čtv 31. Bře 2005 8:49:11

hanka: My taky nejedeme hned po svatbe, brali jsme se v unoru a pojedeme az ted na jare/zacatkem leta. Hlavni je jak se domluvite Vy ostatnim do toho nic neni.... Taky nevime kam pojedeme... laka nas vzit auto a jet po pamatkach prebas italii nebo spanelsko....uvidime jak to dopadne.
B612

Odeslatod Iris v Čtv 31. Bře 2005 8:53:23

Hanko, ja myslim, ze jet na SC hned po svatbe nema chybu. A reknu ti proc. Pro me byl svatebni den jeden z nejkrasnejsich v zivote. Ale i tak byl docela narocny. Dva dny pote jsme odjizdeli na svatebku a myslim, ze to bylo nejrozumnejsi rozhodnuti. Jednak si hodne odpocines po vsech tech pripravach, jednak prodlouzis ten nadherny pocit, ktery po svatbe mas. Ted uz jsem skoro dva roky vdana, byla jsem s manzelem na par dovolenych, ale ta svatebni cesta pro me zustava jako neco specialniho, co uz se nebude nikdy opakovat.
Iris

Odeslatod Iris v Pát 01. Dub 2005 8:29:02

Hanko, ja myslim, ze jet na SC hned po svatbe nema chybu. A reknu ti proc. Pro me byl svatebni den jeden z nejkrasnejsich v zivote. Ale i tak byl docela narocny. Dva dny pote jsme odjizdeli na svatebku a myslim, ze to bylo nejrozumnejsi rozhodnuti. Jednak si hodne odpocines po vsech tech pripravach, jednak prodlouzis ten nadherny pocit, ktery po svatbe mas. Ted uz jsem skoro dva roky vdana, byla jsem s manzelem na par dovolenych, ale ta svatebni cesta pro me zustava jako neco specialniho, co uz se nebude nikdy opakovat.
Iris

Odeslatod hanka v Pát 01. Dub 2005 12:44:55

B612:
tak tu SC bych nejradši pojmula tak jako vy. Uz nekolik let chci jet do Galicie autem - pamatky/hory/more - trasa podobna jako poutni cesta do santiaga de Compostella. Pred 3 lety jsme takhle cestovali po Portugalsku a bylo to super! Jenze to jsme jeste nesplaceli hypoteku a mohli vic utracet, tak jsme tam leteli a pak si pujcili auto. ted hyp tvrdi, ze tam nase Felicie nedojede...tak nevim

hanka
hanka

Předchozí

Zpět na Ostatní a volná diskuze