šaty na promoci

Moderátor: Living

Re: šaty na promoci

Odeslatod Romana v Pon 14. Úno 2005 12:53:54

Jojo, souhlasim s TIEaRACK - tam jsou i soupravy perlickova kabelka a k tomu vysita sala - nadhera!

Prodejnu najdes treba v Tescu Letnany - takovy stanek uprostred. A tusim, ze je i v Andelu.
Romana

Odeslatod eva arna v Pon 14. Úno 2005 18:29:27

Děkuji všem za rady a vcítění se do situace.
Vypadá to dost dobře, první šaty jsou vrácené, druhé šaty objednané ze zahraničí - viz obrázek, Victoria´s Secret.
Ani nejsou závratně drahé (do 2000 Kč) a snad budou sedět jako předchozí objednávky od stejné firmy.
Přílohy
v230470.jpg
image/jpeg
v230470.jpg (10.31 KB) Zobrazeno 2983 krát
eva arna

Odeslatod Romana v Pon 14. Úno 2005 21:21:23

Evo!
Vy jste je opravdu vratili! To je skoda, ne?

Ale tyhle jsou nadherne - tvoje dcera ma urcite "idealni" postavu, kdyz ji sedi takovehle stihlounke saticky. Ta cena je fakt slusna - ja jsem uz kolikrat koukala na netu, ze se daji poridit saty svetovach znacek (treba to, co se nosi v Sexu ve meste :-)) za slusne penize - treba saty z aktualni kolekce Dony Karan za 130 USD - to se mi zda slusne, vzhledem k tomu, ze v Praze jsem je pod 15.000 nevidela.

A jak to platite do zahranici?
Romana

Odeslatod eva arna v Úte 15. Úno 2005 5:47:33

Romano,
dcera strávila během tří let asi 10 měsíců v USA. Pracovala, vydělala a vzhledem ke kurzu dolaru nakupuje hodně oblečení u té své oblíbené firmy přes internet. To dolarové konto je určitě nutné mít.
eva arna

Odeslatod Jana v Úte 15. Úno 2005 7:03:18

Ty jsou nádherné
Jana

Odeslatod rosnička v Úte 15. Úno 2005 9:08:59

Opravdu nádherné šaty:-)Škoda, že človek na takové tady nenarazí, i když, mile mě překvapil obchod na Vinohradske "COOL", dovážejí tam šaty jen z USA a loni jsem si tam koupila šaty stejného střihu jako máte na obrázku, jenom nejsou slavnostní černé, ale letní do růžova(nemohla jsem si tam vybrat asi ze tří různých barev).Cena cca 1700kč.
rosnička

Odeslatod Zvědava v Úte 15. Úno 2005 9:21:23

Dobrý den, šaty jsou krásné a určitě je využije i pro jiné příležitosti - což pokládám za dost důležité.
Poradíte mi někdo prosím zda se dá nějaký takový typ oblečení objednat i přes internet? Případně nějaké dobré stránky (lépe české) kde by se dalo objednat?
Moc všem děkuji.
Zvědava

Odeslatod Agatta v Úte 15. Úno 2005 9:48:37

Je holky, já sháním svatební šaty. Chtěla bych je mít ptěsně pod kolena (neco jako se nosí v Sex ve městě). Myslíte, že s dají normálně sehnat třeba na netu???? Nikde jsem nic podobného neviděla :( Pomůžete???
Agatta

PředchozíDalší

Zpět na Ostatní a volná diskuze