Čekání na jaro :-)

Moderátor: Living

Čekání na jaro :-)

Odeslatod Míša v Sob 05. Úno 2005 9:13:34

Tak na diskusi o kytičkách už pomalu sázíme, očima umísťujeme květináče na balkon a po zahradě hledáme volné místo na nové kytičky :-). - Letos jich bude asi všade více :-), vždyť "kámošky z Livingu" daj tipy i inspiraci :-).
Na aranžování jsme v plné přípravě na Velikonoce.
A matička příroda nám to nějak nepřeje :-(. Alespoň dnes ráno bylo na okraji Prahy - 12° C !! Navíc skoro bez sněhu, chudinky rostlinky :-(-
A jak je u vás ??
Míša

Re: Čekání na jaro :-)

Odeslatod MONIKA v Sob 05. Úno 2005 12:02:44

MÍŠO, NA TEPLOMĚR TEĎ NAVIDÍM, V POKOJI SPINKÁ DCERA. ALE POHLED Z OKNA ANI TADY NEVĚŠTÍ PŘÍCHÁZEJÍCÍ JARO. TAKÉ BYCH BYLA NEJRADŠI, ABY BYLO ASPOŇ 12 NAD 0. KDYŽ NEMŮŽU NA ZAHRÁDKU, ZAČALA JSEM PŘES ZIMU CVIČIT, TAKY MĚ TO DOCELA CHYTLO, TAK NEVÍM, JESTLI NA JAŘE BUDOU DNY NATAHOVACÍ A JAK JÁ TO VŠE STIHNU.
MONIKA

Odeslatod eva arna v Sob 05. Úno 2005 12:24:43

U nás prý ráno bylo mínus 15. A sněhu hromady. I když se na jaro moc těším, opakuji si starou pranostiku: Únor bílý pole sílí. Ať si o tom myslím co chci, zrovna teď se počasí chová podle letitých tradic.
eva arna

Odeslatod Jana v Úte 08. Úno 2005 12:13:09

Tak u nás je líp, přeci jenom jižní Morava ;) ale na okně byly ráno vykreslené krystalky vloček... jinach taky chodím kolem těch kytek a nových sazeniček jako mlsný pes;)
Jana

Zpět na Ostatní a volná diskuze