Ovladač pro čisté zkreslení na knoflíku Guitar Volume s malo

Moderátor: Living

Ovladač pro čisté zkreslení na knoflíku Guitar Volume s malo

Odeslatod EdithBratt v Stř 08. Črc 2020 15:09:00

Díval jsem se na vrtulník A Perfect Circle a viděl, že tento starý Gibson GA-15rv používá pro určité písně. Ukázal zesilovač a měl tuto opravdu skvělou vlastnost, kde nastavení knoflíku hlasitosti kytary pouze snížilo zkreslení a umožňuje zesilovači zůstat stejný objem navzdory vyčištění. Zahrnutý odkaz a časové razítko toho, o čem mluvím, je přibližně 46:50

Moc se mi líbí přístup ze staré školy, kdy pomocí knoflíku hlasitosti mé kytary vyčistím zesilovač místo samostatných čistých a zkreslených míst nebo kanálů. Vždy však dochází ke značné změně hlasitosti.

Má někdo nějaké zkušenosti s jinými zesilovači, které se chovají tímto způsobem nebo jak / proč to funguje?
EdithBratt

Re: Ovladač pro čisté zkreslení na knoflíku Guitar Volume s malo

Odeslatod EdithBratt v Čtv 09. Črc 2020 11:22:02

EdithBratt napsal:Díval jsem se na vrtulník A Perfect Circle a viděl, že tento starý Gibson GA-15rv používá pro určité písně. Ukázal zesilovač a měl tuto opravdu skvělou vlastnost, kde nastavení knoflíku hlasitosti kytary pouze snížilo zkreslení a umožňuje zesilovači zůstat stejný objem navzdory vyčištění. Zahrnutý odkaz a časové razítko toho, o čem mluvím, je přibližně 46:50 Speed Test essay writer

Moc se mi líbí přístup ze staré školy, kdy pomocí knoflíku hlasitosti mé kytary vyčistím zesilovač místo samostatných čistých a zkreslených míst nebo kanálů. Vždy však dochází ke značné změně hlasitosti.

Má někdo nějaké zkušenosti s jinými zesilovači, které se chovají tímto způsobem nebo jak / proč to funguje?

děkuji, můj problém byl vyřešen
EdithBratt

Zpět na Ostatní a volná diskuze