Jak změnit servery (konzole)

Moderátor: Living

Jak změnit servery (konzole)

Odeslatod JoshuaCaleb v Stř 29. Led 2020 11:27:53

Takže hraju na konzoli, kterou jsem nedávno smazal po odstranění. Po aktualizaci 1.45 se nemůžu hrát se svým přítelem z USA online. Gamigo mi to právě řekl e-mailem

Prostředí serveru Console Trove Server jsou samostatná a data se nepřenesou z jednoho do druhého. Pokud jste hráli na serveru EU a rozhodnete se hrát na NA, budete muset vytvořit novou postavu a začít čerstvě. To platí také pro hráče NA, kteří chtějí hrát na serverech EU.

Jak tedy mám v pekle změnit servery? Protože jsem rozhodně neměl možnost tak učinit při spuštění nové postavy
JoshuaCaleb

Re: Jak změnit servery (konzole)

Odeslatod JoshuaCaleb v Pon 03. Úno 2020 6:52:25

JoshuaCaleb napsal:Takže hraju na konzoli, kterou jsem nedávno smazal po odstranění. Po aktualizaci 1.45 se nemůžu hrát se svým přítelem z USA online. Gamigo mi to právě řekl e-mailem

Prostředí serveru Console Trove Server jsou samostatná a data se nepřenesou z jednoho do druhého. Pok https://discord.software/ fetlife vshareud jste hráli na serveru EU a rozhodnete se hrát na NA, budete muset vytvořit novou postavu a začít čerstvě. To platí také pro hráče NA, kteří chtějí hrát na serverech EU.

Jak tedy mám v pekle změnit servery? Protože jsem rozhodně neměl možnost tak učinit při spuštění nové postavy

issue solved!!
JoshuaCaleb

Zpět na Ostatní a volná diskuze