Buďte opatrní, pokud dostáváte Manji Switch Case

Moderátor: Living

Buďte opatrní, pokud dostáváte Manji Switch Case

Odeslatod AxelEverett v Pát 24. Led 2020 10:38:58

Ahoj všichni, Takže před chvílí tam byla (stále je) skříňka na Indiegogo s názvem Manji, která vám umožní držet spínač, nabíječku nebo baterii, hry & amp; kabel vše v jednom.

Dostal jsem to dnes a musím říci, že se velmi zdráhám je používat. Nejprve je pouzdro rozděleno do tří částí, 2 pouzdra Joy-con a 1 pouzdro Switch, které tvoří celou rukojeť plus pouzdro, ke kterému se připojuje.

Díly, které jdou na radost-nevýhody, bylo obtížné se dostat kvůli materiálu použitému pro tvar. Získat stejné části případu bylo ještě obtížnější a cítil jsem se, jako bych chtěl zlomit radosti.

Když byl celý případ zapnut, nemohl jsem stisknout jedno z uvolňovacích knoflíků joy-con dolů, protože forma formy měla tvarované kryty pro uvolňovací knoflíky tvrdý materiál použitý pro pouzdro a já jsem musel pouzdro fyzicky vytáhnout pryč joy-con, zatímco stále přitahoval Switch, aby získal prostor pro stisknutí spínače pro uvolnění mezi pouzdrem a joy-con
AxelEverett

Re: Buďte opatrní, pokud dostáváte Manji Switch Case

Odeslatod AxelEverett v Pát 31. Led 2020 7:37:31

AxelEverett napsal:Ahoj všichni, Takže před chvílí tam byla (stále je) skříňka na Indiegogo s názvem Manji, která vám umožní držet spínač, nabíječku nebo baterii, hry & amp; kabel vše v jednom.

Dostal jsem to dnes a musím říci, že se velmi zdráhám je používat. Nejprve je pouzdro rozděleno do tří částí, 2 pouzdra Joy-con a 1 pouzdro Switch, které tvoří celou rukojeť plus pouzdro, ke kterému se připojuje.
10.0.0.0.1 192.168.1.254 hotmail.com
Díly, které jdou na radost-nevýhody, bylo obtížné se dostat kvůli materiálu použitému pro tvar. Získat stejné části případu bylo ještě obtížnější a cítil jsem se, jako bych chtěl zlomit radosti.

Když byl celý případ zapnut, nemohl jsem stisknout jedno z uvolňovacích knoflíků joy-con dolů, protože forma formy měla tvarované kryty pro uvolňovací knoflíky tvrdý materiál použitý pro pouzdro a já jsem musel pouzdro fyzicky vytáhnout pryč joy-con, zatímco stále přitahoval Switch, aby získal prostor pro stisknutí spínače pro uvolnění mezi pouzdrem a joy-con

Thank you my issue has been solved,...
AxelEverett

Zpět na Ostatní a volná diskuze