Jak hodnotíte nedostatky ve hře, které se projeví až po 50 a

Moderátor: Living

Jak hodnotíte nedostatky ve hře, které se projeví až po 50 a

Odeslatod EmmettLuis v Stř 22. Led 2020 12:43:39

Prvním příkladem je Breath of the Wild. Prvních několik týdnů, které jsem vlastnil, jsem tuto hru odmítl zrušit a podle mého přepnutí jsem do hry nalil 75+ hodin. Byl jsem spokojený, abych prozkoumal svatyně, zabil příšery a získal semena koroků. Po nepřetržitém prožívání této herní smyčky se však začíná cítit velmi mělká. Nepřátelská rozmanitost velmi chybí. Zbraně se zlomí příliš rychle, než aby ocenily nalezení něčeho mocného. Nalezení kořenového semene vás odmění pouze větším inventářem. Ve hře chybí zajímavé hádanky a klíčové předměty z minulých Zeldových titulů. Kdybych přestal hrát ~ Breath of the Wild po ~ 20 hodinách, řekl bych, že je to největší hra všech dob. Teď si nejsem jistý, že jsem na pokračování nadšený, pokud tyto problémy nevyřeší.
EmmettLuis

Re: Jak hodnotíte nedostatky ve hře, které se projeví až po 50 a

Odeslatod EmmettLuis v Úte 28. Led 2020 7:00:05

EmmettLuis napsal:Prvním příkladem je Breath of the Wild. Prvních několik týdnů, které jsem vlastnil, jsem tuto hru odmítl zrušit a podle mého přepnutí jsem do hry nalil 75+ hodin. Byl jsem spokojený, abych prozkoumal svatyně, zabil příšery a získal semena koroků. Po nepřetržitém prožívání této herní smyčky se vš10.0.0.0.1 192.168.1.254 hotmail.com ak začíná cítit velmi mělká. Nepřátelská rozmanitost velmi chybí. Zbraně se zlomí příliš rychle, než aby ocenily nalezení něčeho mocného. Nalezení kořenového semene vás odmění pouze větším inventářem. Ve hře chybí zajímavé hádanky a klíčové předměty z minulých Zeldových titulů. Kdybych přestal hrát ~ Breath of the Wild po ~ 20 hodinách, řekl bych, že je to největší hra všech dob. Teď si nejsem jistý, že jsem na pokračování nadšený, pokud tyto problémy nevyřeší.

issue solved!
EmmettLuis

Zpět na Ostatní a volná diskuze