Ví někdo, kde mohu najít specifikace pro můj starý eDesign A

Moderátor: Living

Ví někdo, kde mohu najít specifikace pro můj starý eDesign A

Odeslatod ChristianHunter v Pon 20. Led 2020 11:08:02

Vím, že se společnost chvilku vrátila kvůli špatnému řízení nebo čemukoli, ale moje ponorka je stále naživu a kope. Nemůžu si vzpomenout na číslo modelu, musím ho vytáhnout ze zapečetěné krabice a zkontrolovat záda. Nejedná se o uhlíkové vlákno s plochým kuželem, má tradiční hliníkový kužel s podobným efektním skriptem, který ve středu uvádí Elemental Designs. Každopádně jsem původně postavil zapečetěnou krabici, když jsem ji dostal asi před 15 lety, když jsem byl na vysoké škole ... wow time much! Každopádně jsem si to nechal sedět a konečně jej nainstalovat znovu jako před 7 lety, když jsem dostal nové auto ... stejně, nechal jsem auto v úložišti za poslední 3 roky a konečně ho používal znovu a zapečetěná krabice se nezdá poškrábat to svědění, jaké to bývalo ... A teď, když má moje novější auto mnohem větší kufr, pohrával jsem si s tím, že skočím do porty pro tuto 15 “bestii.
ChristianHunter

Re: Ví někdo, kde mohu najít specifikace pro můj starý eDesign A

Odeslatod ChristianHunter v Pon 27. Led 2020 6:10:09

ChristianHunter napsal:Vím, že se společnost chvilku vrátila kvůli špatnému řízení nebo čemukoli, ale moje ponorka je stále naživu a kope. Nemůžu si vzpomenout na číslo modelu, musím ho vytáhnout ze zapečetěné krabice a zkontrolovat záda. Nejedná se o uhlíkové vlákno s plochým kuželem, má tradiční hliníkový kužel s podobným efektním skriptem, který ve středu uvádí Elemental Designs. Každopádně jsem původně postavil zapečetěnou whatsapp web 192.168.0.1 routerloginkrabici, když jsem ji dostal asi před 15 lety, když jsem byl na vysoké škole ... wow time much! Každopádně jsem si to nechal sedět a konečně jej nainstalovat znovu jako před 7 lety, když jsem dostal nové auto ... stejně, nechal jsem auto v úložišti za poslední 3 roky a konečně ho používal znovu a zapečetěná krabice se nezdá poškrábat to svědění, jaké to bývalo ... A teď, když má moje novější auto mnohem větší kufr, pohrával jsem si s tím, že skočím do porty pro tuto 15 “bestii.

issue solved!!
ChristianHunter

Zpět na Ostatní a volná diskuze