Knihovna Musicbee se po reorganizaci souborů nezobrazí:

Moderátor: Living

Knihovna Musicbee se po reorganizaci souborů nezobrazí:

Odeslatod JenrasGomes v Stř 23. Říj 2019 11:17:26

Dobrý den, mám problém, když jsem reorganizoval své soubory hudební knihovny podle A> Artist> Album> Track, Poté, co jsem to dokončil, šel jsem na Preferences, Library a monitoroval složky, kde jsem aktualizoval svou hudební knihovnu, abych se pokusil tyto změny použít , ale zdá se, že Musicbee tyto soubory ve skutečnosti nepřehrává a místo toho je považuje za chybějící se zprávou Nelze najít soubor. Stalo se to u každého jednotlivého souboru, pak jsem se nakonec rozhodl znovu prohledat a nyní je každá hudba pryč z musicbee. Přemýšlel jsem, proč se to stalo a existuje způsob, jak to napravit. Pokud ano, chtěl bych odpovědět rychle a rychle, děkuji.
JenrasGomes

Re: Knihovna Musicbee se po reorganizaci souborů nezobrazí:

Odeslatod JenrasGomes v Čtv 24. Říj 2019 4:35:11

JenrasGomes napsal:Dobrý den, mám problém, když jsem reorganizoval své soubory hudební knihovny podle A> Artist> Album> Track, Poté, co jsem to dokončil, šel jsem na Preferences, Library a monitoroval složky, kde jsem aktualizoval svou hudební knih whatsapp web 192.168.0.1 routerlogin
ovnu, abych se pokusil tyto změny použít , ale zdá se, že Musicbee tyto soubory ve skutečnosti nepřehrává a místo toho je považuje za chybějící se zprávou Nelze najít soubor. Stalo se to u každého jednotlivého souboru, pak jsem se nakonec rozhodl znovu prohledat a nyní je každá hudba pryč z musicbee. Přemýšlel jsem, proč se to stalo a existuje způsob, jak to napravit. Pokud ano, chtěl bych odpovědět rychle a rychle, děkuji.

issue gt solved!!
JenrasGomes

Zpět na Ostatní a volná diskuze